2733
2739
عنوان

دخترخاله تو مخ من

252 بازدید | 22 پست

تاپیک زده بودم قبلا دخترش ازدخترمن چهل روز کوچیکتره دخی من نزدیک چهارماهشه هی زنگ میزنه مقایسه میکنه  قد دخترت چند وزنش چقده!دخترمن تپل تراز دخترتوعه نمیدونم همش چرت وپرت بار اخر قط کردم گوشی روش باز امروز زنگ زده مثلا معذرت خواهی باز همون حرفا. چکارکنم باهاش؟چراانقد بچه است

پدرم همه چیزم بود .....

وای درکت میکنم دقیقا یکی اینجوری توی فامیل داریم بچه اش با بقیه مقایسه میکنه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ذوق داره؟؟؟بره باشوهرش ذوق کنه چرا هی زنگ میزنه ب من ن من دکترم ن  چیز دیه

خل‌مبخاد حرف بزنین باهم شوهرش چ میدونه اخه😕

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒

بعضی ها کلا همینجورین میخوان بفهمون ما از همه بهتریم و بیشتر داریم منم دقیقا دختر خالم همینجوریه

هرکار من میکنم اونم دقیفا بعدش انجام میده

یعنی یجوریه که دیگه همه فهمیدن ولی من محل نمیدم

2738

واای عزیزم خواهر همسرمنم پسرش 4 ماه از پسر من بزرگتر بود یعنی هر روز زنگ میزد دیگه واقعا حالم داشت از قد و وزن و غذا دادن به بچه بهم میخورد ...انقدر زنگ زد دیگه آخریا دید من خوب جوابشو نمیدم دیگه زنگ نزد ...واقعا حالم بد شده بود 😷

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
خل‌مبخاد حرف بزنین باهم شوهرش چ میدونه اخه😕

کاش فقط حرف بود حسودی ازتوی حرفاش موج میزنه ازترسم عکس دخترمو نمیزارم توپروفم ک چش نزنه خیلی تومخه

پدرم همه چیزم بود .....
کاش فقط حرف بود حسودی ازتوی حرفاش موج میزنه ازترسم عکس دخترمو نمیزارم توپروفم ک چش نزنه خیلی تومخه

خب جواب نده زنگ زد بگو والا ب چن نفر درباره دخترم حرف زدسم بعدش قشنگ دیدم به چشم چش زدنشونو میفهمه

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
بعضی ها کلا همینجورین میخوان بفهمون ما از همه بهتریم و بیشتر داریم منم دقیقا دختر خالم همینجوریه هر ...

نمیدونم چکارکنم جوابشم ندم نمیشه چون ی رابطه فامیلی دیه ام داریم

پدرم همه چیزم بود .....
2706