2737
2739
عنوان

شماهايي كه عصرونه درست ميكنيد، وزنتون چنده،😒:-(

| مشاهده متن کامل بحث + 1475 بازدید | 133 پست
٧١  همه چيم ميخورم ولي باشگاه ميرم  البته وزنم نسبت به قدم خوبه.

من ۱۶۸ هسدم

وزنم در اول پاییز نود و هشت: ۸۵ کیلو 💖 وزن الانم: ۷۷کیلو 💛 وزنم در تحویل سال نود و نه: ۷۳ کیلو 💜 وزنم در تولد سی و پنج سالگیم: ۶۳ کیلو 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۶۲ بودم قبلا الان که زایمان کردم ۶۹ شدم اگه شیر نمیدادم سریع کمش میکردم اما ....

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
خب بخور اما کم بخور وعده هاتو کوچیک کن امامرتب بخور  مثلا پنج وعده

نميشه

وزنم پايين نمياد

من بايد برسونم ٥٧  

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2740
چیه قرصت عوارض نداره؟

گرین تیدین و فلوردو

نه از هرکدوم صبح بعد صبحونه دوتا میخورم دیگه اشتهام کم میشه

پیاده رویم میکنم

من خیلی حساسه معدم ولی به این حساسیت نداره

وزنم در اول پاییز نود و هشت: ۸۵ کیلو 💖 وزن الانم: ۷۷کیلو 💛 وزنم در تحویل سال نود و نه: ۷۳ کیلو 💜 وزنم در تولد سی و پنج سالگیم: ۶۳ کیلو 💚
اینکه خودش عامل چاقی

نه اصلااااا

اشتباه عوام همینه

صبحانه مخورن بعد هیچچچچی نمیخورن انقدر گرسنه میشن که سر ناهاراز خجالت در میان

یاهمینطور عصرونه رو حذف مکنن اونوقت سر شام دل از عزا در میارن

اما اگر مرتب به میانوعده خوردن عادت کنی میبینی که چقدر ناهار و شام کمتر میخوری مخصوصا برنج و نون 

دارم خونه تمیز میکنم به فکر عصرونع نیستم😐اییییششششش

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2706