2737
2739
عنوان

شده تا حالا.....

138 بازدید | 12 پست

شده تا حالا تو این همه سالی که زندگی کردین شرایطی رو تجربه کنین که  سخت ترین قسمت زندگی تون باشه ... که اتفاقی که بعدش ممکنه بیفته بشه سخت ترین و غمگین ترین لحظه زندگی تون و از رسیدن اون روز همش  ترس و استرس داشته باشین؟ 

که بقیه بهتون بگن دلت قرص خدا باشه واسه خدا کاری نداره ان شا الله درست میشه اگه خدا بخواد درست میشه. اما به جای اینکه این جمله ها به نظرتون مثبت بیان منفی باشن ؟؟؟؟ من وقتی به این حرف فک میکنم میگم ((((اگه)))) خدا بخواد یعنی ممکنه که نخواد . پس تضمینی نیس به دل خوش کردن به این حرفا.

بهم بگین چیکار کنم. حالم خوب نیس. از روی ناامیدی یا چیزی این حرفو نمیزنم ولی واقعا اگه خدا مرگ منو برسونه ناراحت نمیشم. چون هیچ حس خوبی به آینده ندارم. حتی اگه پر اتفاقات خوب باشه برام. تمام زندگی و آرزوهام برام بی معنی شدن.

تموم شد... دنیای من رفت.... حالم خیلی بده.

اره که شده

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینا رو نمیدونم  ولی آیه ای در قرآن هست با این مضمون که هر خیره و خوبی به شما میرسد از جانب خد ...

آره ولی اطمینان نداده خوبی قراره برسه. تو این مشکلی که من درگیرشم هیچ خیر و صلاحی نمیبینم. 

چیکار کردی؟ چه جوری از پسش براومدی؟ واقعا آسونی بعد از سختی رو بهش رسیدی اونجوری که قرآن گفته؟

من اون موقع سنی نداشتم که بخام کامل درک کنم که پدرمو از دست دادم بدش باسختی زندگی کردم الانم هنوز بدبختم و‌درس نمیشه حاله روحی خوبیم ندارم چون مثل هم سنو سالام‌موفق نیستم

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
2738
حالتو خریدارم  منم یکیم مثل تو

الان چند روززیه کرخت شدم. اما میدونم موقته. 

سه چهار روز پیش داشتم جک میخوندم حالم خوب بشه وسطش شروع کردم به گریه کردن. دلم واسه خودم سوخت

الان چند روززیه کرخت شدم. اما میدونم موقته.  سه چهار روز پیش داشتم جک میخوندم حالم خوب بشه وسط ...

منم همینجوره شاید با کوچیکترین چیز حالم خوب بشه ولی از درون داغونم فقطط تظاهر میکنم به حوب بودن ولی دیگه خسته شدم دلم میخاد خودم باشم 

من یه عمره خنده رو صورتم قاچاقه
همیشه باید امید داشت روزی که نا امید باشی یعنی زنده نیستی جانم من الان در سخت ترین شرایط زندگی خود ...

از سه سال پیش امید داشتم  کلی دعا کردم مطمئن بودم خدا بعد این همه دعا کردن حالمو خوب میکنه. حاجتمو میده. اما الان اوضاع سختتر شده خیلیییییییییییییییییی آدمها برامون دعا کردن این مدته. غریبه و آشنا ولی خبری نیس. نمیدونم اینکه میگن دیگران در حق آدم دعا کنن مستجابه و زود اجابت میشه کو پسس