2733
2734
عنوان

خواستگار ندارم اصلا

| مشاهده متن کامل بحث + 4462 بازدید | 250 پست
ب نظر من   اگه انتخاب درست  باشه   خوشبختیه  

اونم هست ولی آدم چه میدونه دیدی یهو هلو تبدیل شد به لولو

رفیق جونام باید از لحظه های باهم بودنمون فیلم بسازن تا همه بدونن رفاقت واقعی یعنی چی!😍                     عاشقتونم 😝💃🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا آدم نمیدونه عاشق میشه یانه ولی من اگه دست خودم باشه که هست ، مجرد فور اور

رفیق جونام باید از لحظه های باهم بودنمون فیلم بسازن تا همه بدونن رفاقت واقعی یعنی چی!😍                     عاشقتونم 😝💃🌈
2740
والا آدم نمیدونه عاشق میشه یانه ولی من اگه دست خودم باشه که هست ، مجرد فور اور

بهترین کارو میکنی

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!

ببین الان دیگه  ازدواج های سنتی کم شده کسی توخونه منتظر نمیمونه تا براش شوهر بیاد همه دست به کار میشن یکی برا خودشون پیدا میکنن من دوستم از ۱۲ .۱۳ سالگی شوهرش رو تو مجازی پیدا کرد با هم دوست بوووودن تا پوقعی که سنش رسید ازدواج کرد 

تو  هم برو گروا های مجازی با یکی دوست شو عاشق شو 

حالا الان همه میگن پسری که از تو گوشی پیداشه فلانه و .... ولی خب همشون اینطور نیستن ادم خوبم توشون زیاده شمام ماشالا سنتون یه طوریه دیگه گول نمیخورید که با چشم باز امتحان کن دوست باش بشناسش بعدم ازدواج و .....

والا همیشه تو فکرشم  🤣✋ روابط اجتماعیم  اوکیه با همه  صمیمی  و خوبم  

زیاد تو جامعه باش.بعبارتی زیاد تو چشم باش.نه اینکه مثلا با تیپ و قیافه اینا ها نه.منظورم حضور فردی بود.من دوران مجردیم خواستگار داشتم ولی نه اونقدری که بعد ازدواج داشتم.چرا؟چون بعد ازدواج زیاد وارد جامعه شدم باشگاه و آموزشگاه فلان و بهمان و...

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟
2706