2737
2734
عنوان

خواستگار ندارم اصلا

| مشاهده متن کامل بحث + 4462 بازدید | 250 پست
چه جالب باید اجازه بگیری؟😐باز خوبه که گوشیتو نمیگیره باخودش ببره! 

اره اینجوری منم اینو دیگ‌بی اجازش عضو شدم.تقصیر خودش انقد همه چیو گزاستم کف دستش پروشد

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه جالب باید اجازه بگیری؟😐باز خوبه که گوشیتو نمیگیره باخودش ببره! 

مری1 بد دله شکاکه.خستم کرده از این حالتا فقط زندونب ام تو خونه اونم زندان بان .فک کن اگ دعوا کرده باشیم یا بلاکم میکنه یا حوابمو نمیده.اگ من بیزون ی چیزی لازم داشته باشم برم میاد روزگارمو سیاه مبکنه.ی بارپریود شدم اینم‌نبود بهش اس دادم‌محل نداد منم رفتم‌سوپری نوار بگیرم همون لحظه رسید از پشت با لگد چنان زد تو ساق پام ک قلمبع موندع بعده اینک کبودیش رفت ورمش موند.خیلی خستم. دعا کنیین واسم😔😔😔

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
مری1 بد دله شکاکه.خستم کرده از این حالتا فقط زندونب ام تو خونه اونم زندان بان .فک کن اگ دعوا کرده با ...

لطفا حالا که خودت گیر افتادی به فکر بچه از همچین مرد داغونی نباش از آینده کسی خبر نداره یکی دیگه رو بدبخت نکن لاقل 

2728
لطفا حالا که خودت گیر افتادی به فکر بچه از همچین مرد داغونی نباش از آینده کسی خبر نداره یکی دیگه رو ...

دقیقا عزیزم‌خودمم‌دو دل شدم.واسم‌دعا کن توروخدا

این متاهلا که میگن ازدواج نکن خجالت نمیکشن؟؟!

خب یه دختر تا کی باید خودشو نگه داره از نظر احساسی از نظر جنسی؟نکنه فکر میکنید دخترا نیاز ندارن؟اگه ازدواج نکنه باید بره با یکی دوست شه تا نیازهاشو برطرف کنه😐بعد اینکه میگید ازدواج نکنیاااااا لابد میرید تو بغل شوهرتونم میخوابید😒

2738
کاش نی نی سایتیا یاد بگیرن وقتی یه دختر میگه من شوهر میخوام منظورش شوهری که مشکل  روانی داره یا ...

ای بابا  من  کلا ی  چیزی گفتم  یکم دلداریم بدن  راه و چاه یادم  بدین   یا اومدن  دل  سوزوندن  یا اومدن   گفتن شوهر چیه  بابا بد  راحتی