2733
2739
عنوان

خواستگار ندارم اصلا

4462 بازدید | 250 پست

۲۵ سالمه  لیسانس  دارم   خوشکلم  هیکلمم  خوبه و ورزش میکنم  خانواده  خوبی دارم   و  خودمم  ادم  اجتماعی هستم  اما   اصلا تا حالا یه دونه  خواستگار  هم  ندارم   چرا اخه  اینطوریه چیکار کنم  ؟ 

چه وقت خوبی یادش افتادی🤣

روابط اجتماعیتو گسترش بده

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نیست خوشگلم‌نیست بگیر بهواب ماها ک‌شوهر کردیم‌چی‌دیدیم‌عشقو حالتو کن من‌شوهرم‌نمیزاره ی باشگاه ساده برم‌ی‌تلگرام‌واتس اپ‌برم‌دیوونه ای‌ا سرت دردمیکنه

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2738
والا همیشه تو فکرشم  🤣✋ روابط اجتماعیم  اوکیه با همه  صمیمی  و خوبم  

منظورم کاره

کار و دانشگاه

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2706