2733
2739
عنوان

حاملگی با از و بی بی چک منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 85 پست
حتما برو سونو اين روزها بي بي چكها همه دوزاري شدن و چيني ، ازمايشگاهها هم همه بيخود، دكتر من به خودم ...

امید وار شدم وااای فک کن برم سونو بگه خانوم شما باردارین واااایبیییی

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

من الان ۱۸ روزه ک پریودم عقب افتاده بی بی زدم منفی شد و جلوگیری هم طبیعی بوده ولی باز نمیدونم چرا نشدم 

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن دیگه میشه 5 ماه😂

آه بازم اشتباه دی ماه به خاطر امتحانات بچه ها سخته و زجر آور دوماه حساب میشه یه بار دیگه حساب کنی هفته😂😁

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
ن دیگه میشه 5 ماه😂

احتمالا درست ميگه ، من از٢٢ دي بايد پري ميشدم كه نشدم به نظر خودم الان يك هفته ست باردارم ولي دكتر ميگه شما اواخر هفته پنج اوايل هفته ٦ هستي و تو ماه دوم هستي

2728
آه بازم اشتباه دی ماه به خاطر امتحانات بچه ها سخته و زجر آور دوماه حساب میشه یه بار دیگه حساب کنی هف ...

خب اونجوری هم میشه 6😂 مگر اینکه 3 بار حساب کنم😅😂

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
من الان ۱۸ روزه ک پریودم عقب افتاده بی بی زدم منفی شد و جلوگیری هم طبیعی بوده ولی باز نمیدونم چرا نش ...

خیلی حس بدیه تازه من سه ماه تو یه تاریخ قبلشم مرتب بود ولی این سه ماه 21 21 20 شد میترسم پری نشم بچه هم نباشه 

احتمالا درست ميگه ، من از٢٢ دي بايد پري ميشدم كه نشدم به نظر خودم الان يك هفته ست باردارم ولي دكتر م ...

میدونم عزیزم من الان دومین بارداریمه کاملا بلدم چجوری حساب کنم

من خرداد باردار شدم و الان 8 ماهمه

کسی ک شهریور باردار شده 5 ماهشه پس

خیلی حس بدیه تازه من سه ماه تو یه تاریخ قبلشم مرتب بود ولی این سه ماه 21 21 20 شد میترسم پری نشم بچه ...

گلم انشاالله ک خدا بهت یه بچه سالم و صالح بده 

و بارداریتو با خوشی و شادی سپری کنی

الهی آمین

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 
2738
خب اونجوری هم میشه 6😂 مگر اینکه 3 بار حساب کنم😅😂

البته به هفته حساب میشه چهار هفته میشه ماه یک همینطور هر ماه دوروز میمونه این دوروزهارو جمع زده دکتره لابد گفته هفت ماه منکه که نمیدونم چی به چیه مخم جوش اورد😂😂

میدونم عزیزم من الان دومین بارداریمه کاملا بلدم چجوری حساب کنم من خرداد باردار شدم و الان 8 ماهمه ...

احتمال داره شهريور هم لكه بيني لانه گزيني رو با پريود اشتباه گرفته ، خيليا اين اشتباه رو ميكنن، ضمنا شما الان حال تهوع و سرگيجه و اينا نداري؟؟

مرسی ازتون الان نه روزه عقب انداختم ده روز که شد میرم دکتر وااای میترسم همش فک میکنم پری شدم ولی خیسیم ابکیه و سفید😐دیوونه شدم 

احتمال داره شهريور هم لكه بيني لانه گزيني رو با پريود اشتباه گرفته ، خيليا اين اشتباه رو ميكنن، ضمنا ...

الان نه دیگه عزیزم

چرا آزمايش نميدي؟؟

میترسم‌ حامله باشم خدانکنه 😰

گلم خدا اگ مصلحت بدونه بچه میده حتی اگ جلوگیری داشته باشی 

از این ک خدا بهم بچه بده ناراحت نیستم ها ولی پسرم هنوز ۱سالشه خودمم کمبود ویتامین دارم 

مرسی ازتون الان نه روزه عقب انداختم ده روز که شد میرم دکتر وااای میترسم همش فک میکنم پری شدم ولی خیس ...

احتمالا بارداري ، چون منم همش احساس خيسي ميكردم ولي همش توشحات اوايل بارداريه