2737
2734
عنوان

حاملگی با از و بی بی چک منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشاله واسه شماهم

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
نه بابا همچین چیزی وجود نداره .وقتی جواب بتا مشکوک میشه این اتفاق میفته

آهان 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2728
آهان 

عزیزم من بارداری دومم هست و این بارداریم تستام وازمایش و دکتر همه گفتن منفی و نیستی چقدر کارا کردم که پری بشم و نیومد بعد از بیست و خورده ای رفتم باز آزمایش و مثبت بود هیچ علایمی هم از بارداری نداشتم زمانی هم که سونو دادم گفت به خاطر اینکه بچه دوهفته کوچیکتراز تاریخی هست که شما دارید میگید تشکیل شده به همین دلیل همه چی منفی بوده این اتفاقی که واسه من افتاد

خوش بحالشون یهوو ۷ ماهشون شده هیچی هم نفهمیده😁 والا من چهار ماه ویار داشتم گلاب به روت همش تو راه w ...

همینو بگو یعنی مگه همچین چیزیم ممکنه خودم هنو تو شوکشم😐زنه قسم میخوردشا گفتم خوش بحالت من شکر خدا ک بچم سالمه پشت دستم داغ گذاشتم بچه دیگه نخوام😂

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
واقعا تکونهای بچه حواسم نبود چه جالبه که متوجه نشده و باور نکردنی

میگفت نفخ داشتم حس میکردم باده😂😂😂😂من و دکتر پوکیده بودیما وقتی رفت من ک غش کردم

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2740
شهریور تا الان ک میشه 5 ماه

منم در عجب همینش موندم کلیم اصرار داشت ک راست میگه بچه اولشو نبودا تازه میپرسید پسره دکتر 

میگفت کلی داروهم خوردم

وااای مم هفته پیش لولاگر بودم (بیمارستان ) دقیقاااااا همچین چیزی دیدم  خانومه از شهرستان اومده ...

زنه پروپرو میگفت خانوم دکتر بچه پسره حالا این تا ده دقیقه پیش نمیدونست حاملس

عاشق اون زنه شدم پس امکان داره منم باردار باشم ولی نطفه دیر تشکیل شده باشه انشالله جواب آزمایش همه منتظرا مثبت بشه منم روش