2733
2739
عنوان

حاملگی با از و بی بی چک منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 85 پست
هفت ماهش بوده خب شکمش چی نیومده بالا چطور نفهمیدن

خودش هیکلی بودا شکمش زیاد نبود عادی انگا اصلا مال خودش بود دکترو منو خنده گرفت وقتی میگفت اما همچنان میگفت ک نمیدونسته😐ب دکتر گفتم یعنی این بچه تو این هفت ماه حرکتم نکرده 😐😐😐

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ٢٢ دي بايد پري ميشدم و ٢٣ دي آز منفي بود ، بي بي چك كه ده تا زدم همش منفي

آه حس بدیه نه ایشالا حامله باشی 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2731

من مشهدم اگه حامله بودم باید 5 هفته میبود😔

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
منم همینو گفتم دکتر خودشم خندش گرف بیچاره ولی اون همچنان اصرار داشت ک راس میگه من دهنم کف سالن بودا ...

خوش بحالشون یهوو ۷ ماهشون شده هیچی هم نفهمیده😁 والا من چهار ماه ویار داشتم گلاب به روت همش تو راه wc بودم ،اخراش هم که تنگی نفس داشتم نمیتونستم بخوابم شبها

خخخ والا مردم شانس دارن خواهررر😁😁

2740
د ٢٦ رفتم آز مثبت بود الان هم خيلي حالم بده

جدی من 08 این بود حتی یک هم نبود هفت روز بعد پری ولی ترشح سفید دارم دوباره از بدم به نظرت

منم همینو گفتم دکتر خودشم خندش گرف بیچاره ولی اون همچنان اصرار داشت ک راس میگه من دهنم کف سالن بودا ...

شهریور تا الان ک میشه 5 ماه

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
برو سنو ی بنده خدایی حالا دروغ یا راستش و نمیدونم میگفت پری نمیشم از شهریور تا حالا بی بی منفیه از م ...

وااای مم هفته پیش لولاگر بودم (بیمارستان ) دقیقاااااا همچین چیزی دیدم 

خانومه از شهرستان اومده بود فک کنم 

جدی من 08 این بود حتی یک هم نبود هفت روز بعد پری ولی ترشح سفید دارم دوباره از بدم به نظرت

حتما برو سونو اين روزها بي بي چكها همه دوزاري شدن و چيني ، ازمايشگاهها هم همه بيخود، دكتر من به خودم گفت فقط كدوم آزمايشگاه برم

شهریور تا الان ک میشه 5 ماه

😂😂دوباره حساب کن میشه هفت ماه 

البته دوستمون ناراحت نشه منظورم اون خانوم باردار بود تو شوخی