2733
2734

اب جوش میریزی با دستمال میکشی

شامپو فرش

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همون لحظه باید تمیز کنی . اول با قاشق جمع کن بعد با پودر انزیم دار بسابش حسابی و بادستمال خیس تمیز کن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738

منم این مشکل رو دارم دوستم بهم اسپری فدیشه که مخصوص پاک کردن لکه رو فرش و مبله رو پیشنهاد داد میگه فوق العادس رفتم دیجی کالا سرچ کردم دیدم همه راضین میگن خیلی عالیه میخوام بخرم تو هم بخر امتحان کن

من فرشم فوق العاده رنگ روشنه

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
مهمون روش چایی ریخت هرچی با تاید زدم نرفت میشع فزدا شامپو فرش کنم چون الان شامپو فرش ندارم باید برم ...

شامپو فرش به درد نمیخوره واسه من پاک نکرد اصلا

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
2706