2737
2739
عنوان

باردارایی که ماه های اولشونه

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 51 پست
ان شاءالله هروقت دلت خواست خدا یه خوشگل و سالمشو بهت بده.ولی‌من دلم الان نی نی میخواد.دعا کن حامله ب ...

ممنون عزیزم انشاا.. بزودی زود دامنت سبز بشه

منم ۳ساله ازدواج کردم شوهرم دکتره همیشه شیفته و دست بزن داره وگرنه منم دوست دارم

منم دقیقا مو به مو علائم تورو داشتم

درد سینه، درد کم زیر دل، ترشحات، من یه کوچولو حالت تهوع هم داشتم البته خیلی کم و نامحسوس

ماه اول اقدام هم بود

الان باردارم

به نظرم حامله ای 

ولی تا قبل موعد پریودت بی بی نزن

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون یکی رو طبیعی حامله شده بودی؟چرا سقط شد؟

نه با قرص اگه سقط نمی‌شود ۵اسفند زایمان می‌کردم

هفته ششم رشد نکرد

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
2728
من هفته ي ديگه تخمك گذاريمه دل تو دلم نيس ماهه سوم اقداممه خداكنه نتيجه بده

انشاالله 

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
منم دقیقا مو به مو علائم تورو داشتم درد سینه، درد کم زیر دل، ترشحات، من یه کوچولو حالت تهوع هم داشت ...

اره منم حالت تهوع رو‌‌دارم اما چون کم بود ذکرش نکردم.الان چندوقتته عزیزم؟

خدایا شکرت♥
2738
اره منم حالت تهوع رو‌‌دارم اما چون کم بود ذکرش نکردم.الان چندوقتته عزیزم؟

الان ده هفته

به نظرم احتمالش زیاده که باردار باشی 

حس نمیکنی راه رفتنت عوض شده؟ مثل زنای حامله؟ یا هاله کمرنگ تو چشات نیفتاده؟ 

یه نذری بکن و با توکل صبر کن تا روز موعدت

ولی اگه نشد اصلا ناراحت نشو و امیدت از دست نده

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
چرا بی بی نزنم قبل موعدم؟ تو قبلش زدی؟

من یه روز که از موعد گذشت روز دوم زدم خیلی هم کمرنگ افتاد بعدش زود رفتم آزمایش تیتر بتا دادم و مطمعن شدم ک مثبته

چون تیتر بتا یعنی همون هورمون تو خون که اگه بالا باشه نشونه بارداری هست الان کمه و بی بی چک شاید نشون نده

از پریودت ک یه روز گذشت بزن حتی اگه کمرنگ شد برو تیتر بتا بده 

بی بی رو حتما تو ادرار اول صبحت بزن

الان ده هفته به نظرم احتمالش زیاده که باردار باشی  حس نمیکنی راه رفتنت عوض شده؟ مثل زنای حامل ...

بنظرم واسه این علائم یا زوده یا تشخیص نمیدم.اما حس سنگینی و تنبلی و خواب آلودگی دارم

خدایا شکرت♥
2706