2737
2734
عنوان

باردارایی که ماه های اولشونه

465 بازدید | 51 پست

اولین ماه اقداممه.بااستفاده از کیت تخمک و پررنگ شدنش کلا دوشب اقدام کردم..الانم ۴ الی ۵ روز مونده به موعدم.سینه هام بدجور درد میکنه و امشبم ترشحات کش دار سفید دیدم.درصورتی که هیچوقت قبل پریودم نمیدیدم.فشار ادرارم دارم.تکرر زیاد نه.مثلا ۴ یا ۵ ساعتی یبار‌ در حد ترکیدن.صورتمم جوش زده و گاهی  درد زیر شکم دارم خفیف.

بنظرتون باردارم یا نه؟شمام اینجوری بودین؟

فردا بی بی بزنم جواب میده؟

خدایا شکرت♥

بی بی بزن فردا اگر ترشحت مایل به صورتی بود لکه لانه گزینی هستش و بارداری احتمالا 

خواننده و کاربرقدیمی 😊وقتی میخندی، عشق کوچکترین اتفاقی ست که می افتد... 😍h❤e                                                هر که حاجات خود از غیر خدا می طلبدچون گداییست که حاجت ز گدا می طلبد💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بیخودی قبل از موعد استرس میگیری، بذار موعوت بگذره بعد

استرس خاصی ندارم.روز تخمک گذاریمم اقدام داشتم ولی کلا ۲ بار.بنظر خودم علائمم با ماه های قبل فرق میکنه

توکل به خدا.هرچی خودش واسم بخواد

خدایا شکرت♥

من این ماه قرص متفورمین و لتروزول و دوفاستون از روز دهم واسترومارین از روز پنجم و آمپول hmgاستفاده کردم روز ۱۸خونریزی کردم دکترم گفت دوفاستون ۴بخور هر روز به مدت ۱۰روز

به نظرتون این ماه احتمال داره باردار بشم؟

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
من این ماه قرص متفورمین و لتروزول و دوفاستون از روز دهم واسترومارین از روز پنجم و آمپول hmgاستفاده ک ...

عزیزم در رابطه با سوالت نمیدونم جواب درست چی هست..اولا که ان شاءالله باردار باشی اما براش تاپیک جداگانه بزن خانوما جواب بدن.اینجوری پستت دیده نمیشه

خدایا شکرت♥
عزیزم در رابطه با سوالت نمیدونم جواب درست چی هست..اولا که ان شاءالله باردار باشی اما براش تاپیک جداگ ...

مرسی

جنسیت کنجدم مشخص شد  ابوالفضلم سالم بیا بغلم     خدایا سالم بیاد بغلم برای سالم بودنش اگه دلتون میخواد صلوات بفرستین
2706