2737
2734
عنوان

طلاق!چه روزهای سختی و میگذرونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم چه دختر با احساسی انشاالله بهترین ها در انتظارت باشه تو انتخابت دقت دقت دقت دقت دقت کن عجله ...

مرسی فداتشم

ببخشید عزیزم راستش در رابطه با همچین موضوعی  ذهنم درگیره

میشه اگه مزاحمتی نیس درخواست بدم ؟ صحبت کنیم؟

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍
2731
چی شده جانم؟؟؟؟

عزیزم بدبخت نکن خودتو

بخدا فکر میکنید طلاق بگیرید زندگیتون بهتر میشه

حرف اطرافیان داغونتون میکنه، من تو زندگی شما نیستما،اما شما قبلا گفتی شوهرت مهربونه و دوستت داره

از کجا معلوم نفر بدی که بیاد بدتر از این نباشه

نمیدونم تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستی عزیزم

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
نه متاسفانه،کسیکه ۳سال عقد ونامزد باشه دیگه نباید سوال باکرگی بپرسی ازش....دور کارامم ک وکیل بگیرم و ...

منم توافقی جدا میشم البته اگه کارها خوب پیش بره.بارها برگشتم ولی دیگه اینسری برگشتی در کار نیست دو تا خانواده ها رو داریم اذیت میکنیم

خدایا شکرت
2740
حساس که هست ولی بد دل نه خدایی .ولی تفاهم نداریم و دلی ندارم برگردم به زندگیم خدایی از نظر ظاهر هم ا ...

شوهر من ۱۳سال ازم بزرگتره.بعضی وقتا به یچیزا گیر میده کله ات پوست خربزه در میاره.ولی من دوسش دارم.شاید صلاحمو میخواد.در کل میخوام بگم بهت اگه مشکلتون حاد نیست با پادرمیونی دوتا بزرگتر حلش کن.بخدا نمیخوام ته دلتو خالی کنم اما طلاق سرانجام خوبی نداره.واسه ظاهرم که گفتی مگه اول چشم نداشتی خواهر ندیده پسندیدیش؟؟؟

منم دارم جدامیشم با یه بچه،توروخدا هی به همه تجویز نکنید زندگیتو بساز

مردی که دست به زن داشته باشه و با مشت بزنه به سینه زنش و سرش به نظرت این زندگی ساختن داره؟اونم تو عقد

خدایا شکرت

اصلللا غصه نخور.

اطراف من هرکی طلاق گرفته تو عقد زندگیش بهتر شده

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍