2733
2734
عنوان

طلاق!چه روزهای سختی و میگذرونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه راه داره باهاش آشتی کن😢

عزیز از مرداد ماه داریم دعوا میکنیم و همه فهمیدن خیلی دهنش گشاده و نمیتونه خودش حل کنه 30 سال سن داره سه ساله عقدیم.گفتم بیام با یک پسری عقد کنم 11 سال ازم بزرگتره ادم باشه اقا باشه این خره خر

خدایا شکرت
منم در شرف جدایی هستم....متاسفانه مردامون دیگه مرد نیستن تو این زمونه.....البته حساب مردای شریف و زح ...

واااااا تو دیگه چرا 

هزار و یک دلیل برات دارم که داری اشتباه میکنی

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2728
2738
بخدا راس میگم زود وابسته میشم زود دل میبندم خدانکرده یه روز طلاق بگیرم فک کنم دق کنم از غصه

ای جانم چه دختر با احساسی انشاالله بهترین ها در انتظارت باشه

تو انتخابت دقت دقت دقت دقت دقت کن عجله نکن چیزی که زیاده شوهر.

الهی فدات بشم.روت حساس نیست مثلا گیر بده به همچی؟بدل منظورمه.

حساس که هست ولی بد دل نه خدایی .ولی تفاهم نداریم و دلی ندارم برگردم به زندگیم خدایی از نظر ظاهر هم اصلا خوب نیست .اختلاف فرهنگی شدید داریم و خانواده من از شهری که قراره با شوهرم بمونم میرن و تنها میشم میرن شهر خودمون

خدایا شکرت
2706