2733
2739
عنوان

اوناییکه امشب مسابقه خانه ما رو دیدن بیان.

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 100 پست
ببخشی جمله م سوالی بود . واقعا هست ؟؟؟

اره 😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اونکه دوتا دختر یه پسر داشتن همه چشم رنگی بودن؟

اره 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2731
وای من از اون خانواده مشهدی از اون دختره  حرصم‌میگیره همش میخواد خودشو نشون بده اییش

راستی خونواده تپله با دوتا پسره چه نسبتی با هم دارن؟

ادب و شعور مثل عطره...ما واسه خودمون استفاده میکنیم ولی دیگران هم ازش لذت میبرن.
أفق باز ميده  فردا فك كنم ٧ صبح و حدود ١ ظهر بده نسيم

ممنون عزیزم😘

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
تکرارش امشب ساعت 1و فردا بعدازظهر ساعت 3باشه فک کنم

ممنون😘

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
ساعت ۱ بامداد فک کنم شبکه نسیم

مچکر😘

2740
فردا ساعت ۳ شبکه نسیم .

مرسی اسی😘

راستی خونواده تپله با دوتا پسره چه نسبتی با هم دارن؟

دوتا پسره لاغره  برادر زن های  تپله ان

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)