2733
2739
عنوان

اوناییکه امشب مسابقه خانه ما رو دیدن بیان.

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 100 پست
از کل سری هایی که پخش کرده اون اهوازیها از همه بهتر بودن.از همه بدتر هم فک کنم این سریش باشه.اون دوت ...

من اون خانواده اصفهانی که برنده شدنو خیلی خوشم اومد مخصوصا خانومش خیلی خوب بود 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

اون مرد تپله امشب میگفت خانواده وفا اندازه ایران جمعیت داره ، مارو هم دعوت کرده ، معلوم نیست چی میخواد درست کنه . بعد که رفتن خونشون بنده خدا چقدرررتمیز پذیرایی کردن .  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره دیدی تو رو خدا.تازه فک کنم بخاطر دوربین یکم مراعاتشم کرده بود    

کدوم همون‌ تپله ؟؟؟؟؟؟

چی بش گفت؟؟؟؟؟؟

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2728
من اون خانواده اصفهانی که برنده شدنو خیلی خوشم اومد مخصوصا خانومش خیلی خوب بود 

اره اونی که برنده شد خانم باشخصیت و هنرمندی بود

دوستان گلم لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید.ممنون
اون مرد تپله امشب میگفت خانواده وفا اندازه ایران جمعیت داره ، مارو هم دعوت کرده ، معلوم نیست چی میخو ...

وای من از اون خانواده مشهدی از اون دختره  حرصم‌میگیره همش میخواد خودشو نشون بده اییش

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
اون مرد تپله امشب میگفت خانواده وفا اندازه ایران جمعیت داره ، مارو هم دعوت کرده ، معلوم نیست چی میخو ...

دو تا خونواده فقط واسه شکمشون میرفتن فقط

دوستان گلم لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید.ممنون
وای من از اون خانواده مشهدی از اون دختره  حرصم‌میگیره همش میخواد خودشو نشون بده اییش

دختره اعتماد ب سقف داره

ادب و شعور مثل عطره...ما واسه خودمون استفاده میکنیم ولی دیگران هم ازش لذت میبرن.
اون دختره برادرزاده آقاهه ست . 

اره میدونم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
نه فکر نکنم اگه بودن میگفت

اره ولی من اولش فک کردم اونا افغانستانی هستن نه خونواده وفا

ادب و شعور مثل عطره...ما واسه خودمون استفاده میکنیم ولی دیگران هم ازش لذت میبرن.
2706