2733
2734

من باردارم ۳ماهمه

مادرشوهرم طبقه پایینمونه 

شوهرم ب اضافه اینکه هروز میره پایین

شبا هم چن ساعتی میره

مثلا امشب از ساعت ۶رفته الانم هنوز نیومده

بنظرتون چطور باید برخورد کنم؟

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

زنه تنها و حاملرو میذاره میره

ولی اصلا ب روش نیاوردم حتی یبارم😐

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شاید هم ب جا باشه.میتونی باهاش صحبت کنی. ولی جاری من خودش هم همه ش پایین پیش مادر شوهرم هست

آخه نمیشه همش پیششون باشی

چون شوهرم رابطش اصلا با خانوادم خوب نیس

من نمیخوام پرروش کنم

من والا پا به ماهم هفته بعد زایمانمه شوهرم کارش تموم میشه میره خونه باباش ساعت ده میاد خونه ،من که ح ...

سزارین یا طبیعی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2740

عزیرم خیلی حساسی.من شوهرم ساعت ۱۲ میره ۱ شب میاد الانم بدنیا اومدن دوقلو.ولکن بابا خودتو با چیزای خوب مشغول کن

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
من والا پا به ماهم هفته بعد زایمانمه شوهرم کارش تموم میشه میره خونه باباش ساعت ده میاد خونه ،من که ح ...

اصلش همینه بقیش لوس بازیه

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒

معمولا اون مردایی که با پدر مادرشون تو یه ساختمان هستن روز میرن خونه پدر مادرشون چند ساعتی اونجا می مونن برادر منم همین طوره ایراد بگیری بدتر میشه شما هم برو پایین پیش همسرت اینجوری شاید زودتر بیاد بالا 

عزیرم خیلی حساسی.من شوهرم ساعت ۱۲ میره ۱ شب میاد الانم بدنیا اومدن دوقلو.ولکن بابا خودتو با چیزای خو ...

شمام تو ی ساختمونی؟؟

آخه نمیشه همش پیششون باشی چون شوهرم رابطش اصلا با خانوادم خوب نیس من نمیخوام پرروش کنم

ببین بستگی به خانواده شوهرت داره البته.

مثلا مادر شوهر من خیلی به عروس ها احترام میذاره .

ولی مثلا اگر شاید اگر دوتا جاری تو این خونه بودن بحث میشد😁

ولی در کل اگر ادم خوبیه عیبی نداره برو ولی اگر بده به شوهرت با سیاست تذکر بده

یهو جبهه نگیر

2706