2737
2734
عنوان

جان من بگین چطوری پول جمع میکنین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عادتش ندادم تازگیا این طوری شده وگرنه اولا پولو شبا میزاشت رو دراور هر شب منم برمیداشتم جمع میکرد ...

اینکارم میتونی بکنی،با شوهذت حرف بزن بگو میخوام پس انداز کنم برا خودم،یه قلک بخر هرشب یه مبلغی رو ازش بگیر بنداز قلکت بعد یه مدت مبلغ داخل قلکتو نصف کن قایمکی پس انداز کن برا خودت 

2728
اینکارم میتونی بکنی،با شوهذت حرف بزن بگو میخوام پس انداز کنم برا خودم،یه قلک بخر هرشب یه مبلغی رو از ...

وای نهههه اصلا نمیخام بهش بگم انقدر ک جبهه گرفته تا اسم پول میارم میگه کی گوشیتو شارژ کرد کی دمپایی خرید کی بردت عروسی وای اصن نمیخام بهش بگم ک بدونه 

ببین عزیزم بهش بگو این ترشی و اینارو من بهت کمک میکنم پس پولشو بده به من ی شغل توخونه میشه واسه من یعدم هزینه ارایشگاه لباس یا چیزایی ک خرج میکنی رو بیشتر بگو مثلا لباس میخری ۵۰بگو خریدم ۱۰۰ با بعضی مردا نباید روراست باشی گلم بهش بگو ی هزینه برات درنظر بگیره همون نفقه میشه دیگه

محکم بشین دلم این دور اخره
چقد خسیسه  دیگه راهی ب ذهنم نمیرسه والا

اطرافیان میگن خسیس نیست خودمم چون دیدم خسیس نیست خیلی ازش خوشم اومد اهل هدیه خریدن بود اولا و گل خریدن الان هرچی بگم گل بخر نمیخره...کادو نمیخره...ولی واس خونه هرچی بگم میخره لباس گرون باشه میگه میخای؟ی جوری ک بگم نه...یه دمپایی دیدم ۱۴۸تومن ازاین خرگوشیا گفت نخر واسم ی دمپایی خرید ۱۸ تومن منم ازش تشکر کردم گف میرم خز هم میخرم خودت خرگوشی درست کن جای اینکه اون از من تشکر کنه تازه منتم میزاره ک دمپایی خریدم 

2740
ببین عزیزم بهش بگو این ترشی و اینارو من بهت کمک میکنم پس پولشو بده به من ی شغل توخونه میشه واسه من ی ...

میگه من دوبرابر نفقه در ماه واست خرج میکنم هرچی بخای میخرم..من ک جیزی نمیخام ۶ماه ی بار گوشت میخریم من فقط شیر و ماست ازش میخام میوه و ایناهم ک مجانی میاره از محل کارش...۳ جلسه دیگه لیزر لعنتیم تموم میشه راحت میشم...پارسال باشگاه میرفتم کلاس خیاطی میرفتم امسال نمیرم پررو شده خودم دیگه انگیزه ندارم 

اطرافیان میگن خسیس نیست خودمم چون دیدم خسیس نیست خیلی ازش خوشم اومد اهل هدیه خریدن بود اولا و گل خری ...

چی بگم والا خیلی سخته اینجوری

بنظرم تا میتونی خرج بتراش براش

اطرافیان میگن خسیس نیست خودمم چون دیدم خسیس نیست خیلی ازش خوشم اومد اهل هدیه خریدن بود اولا و گل خری ...

تقصیر خودته رو خواستت بمون کوتاه نیا هرچی اینجوری کنی بدتر میشه دوروز دیگه همون ۱۸تومنیم نمیخره برات بالا گفتم مردا رو باید از اول بگیری تو مشتت من شوهرم قبل ازدواج فقط خونه داشت اما بعد ک ازدواج کردیم پول اینا جمع کرد میزاشت بانک به نام خودش من طی دوسال تونستم هم پولا رو به نامم کنم هم خونه هم ماشین شوهرم ادمی بود ک چون تو خانوادشون طلاق داشتن میترسید از خونه اینا به نام زدن اما به مرور با میل خودش تمام اینکارارو کرد

محکم بشین دلم این دور اخره
ببین عزیزم بهش بگو این ترشی و اینارو من بهت کمک میکنم پس پولشو بده به من ی شغل توخونه میشه واسه من ی ...

هرچی میگم ۱۰۰ تومن حداقل از پولشو بده من گوش نمیده میگه مگ نمیخای لیزر بری مگه نمیخای فلان چیزو بخری 

2706