2410
2553

من هرچی بخام بخرم شوهرم پول میده و نه نمیگه ولی زیاد اهل خرید کردن نیستم واس خونه هم همسرم خرید میکنه همه پولاش تو خونست میگه لازم داشتی بردار ولی من نمیخام ک دست بزنم بهم بی اعتماد بشه مثلا ارایشگاهی چیزی برم ۵تومن ۵ تومن جمع میکنم الان شده ۷۰تومن ...شوهرمم پول نمیده دستم میگه همه پولام مال توعه ولی الکی میگه میخاد قسطارو بده...من توی ترشی درست کردن بهش کمک کردن پولش ۷۰۰شد هرچی میگم یکم بهم بده میگه خب پول لیزر و ارایشگاه و ایناتو ک میدم یه روز نشستم جلوش زار زار گریه کردم اخرش گفت چشاتو ببند پول بردار منم از شانسم ۱۰ تومنی برداشتم  اگ شما زرنگین کمکم کنین من میخام پس انداز داشته باشم ولی شوهرم نمیفهمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
الان میگه من گوشیتو شارژ میکنم فلانو واست خریدم فلانو خریدم بخدا نمیدونم تقصیر منه یا اون 

بگو وظيفته روزى ك زن ميگرفتى مياس فكر اين چيزا رو كنى زن ادمه خرج داره عروسك نيست ك بذاريش تو ويترين

نفهمیدم بلخره پولا همه مال توعه یا نمیده بت 😐

به زبون میگه همه پولا مال توعه ولی بهش ک میگم میگه میخام قسطارو بدم ۲۵ تومن گوشیمو شارژ کرد ۱۸ دمپایی خرید ۴۰ چرخ خیاطیمو تعمیر کرد اخه این خیلیه؟؟؟؟

نمیگه بردار که اگ بردارم باز بخام واس خونه خرید کنم میگه از همون پول بردار یکم فکر کنین بعد سوال بپر ...

😐 اعصاب نداریااا

اصن نمیگم بهت 😂

لابد باشوهرتممم همینطور رفتار میکنی 

اره اره بخاطر همین اخلاقته 😂😂😂😆😆 

شوخی کردم اصی بخند دنیا دوروزه

2706