2733
2734
عنوان

بچه ها ب کمکتون احتیاج دارم..

107 بازدید | 6 پست

دوستان سلام.دانشگاه آزاد بدون کنکور بهتره یا غیرانتفاعی بدون کنکور؟ب نظرتون کنکور بدم میتونم غیرانتفاعی قبول شم یا سخته؟هیچی نخوندم و خیلی از درس فاصله گرفتم چندین ساله و زیادم فرصت نیست برای کنکور دادن چون دوست دارم کارشناسیم رو زودتر بگیرم .معتبره غیرانتفاعی بدون کنکور؟چی پیشنهاد میکنید اونایی ک اطلاعات دارن بگن لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم همیشه دانشگاه آزاد معتبر تره غیرانتفاعی اعتبار چندانی ندارع

ولی من شنیدم غیرانتفاعی معتبرتر نسبت ب آزاد هم تو اینترنت سرچ کردم هم شنیدم از اطرافیان

2728
آزاد معتبر تره نسبت به غیرانتفاعی ها

میشه آزاد بدون کنکور خوند و کارشناسی گرفت بعد برای اینکه معتبر باشه و آدم بتونه وارد بازار کار بشه ارشد رو دولتی خوند؟؟آخه شنیدم میگن آزاد بدون کنکور گشکی هستش و هر جا ک میدونن آزاد خونده میگن اعتبار نداره.من بدون کنکورش رو میگم

میشه آزاد بدون کنکور خوند و کارشناسی گرفت بعد برای اینکه معتبر باشه و آدم بتونه وارد بازار کار بشه ا ...

آره داداشم بدون کنکور خوند. بعدم بازار کاری اصلا دیگه به مدرک نگاه نمیکنن فقط پارتی و مهارت 

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘