2733
2734
عنوان

خیلی میترسم

313 بازدید | 36 پست

سلام دوستان کسی هست کمکم کنه خیلی میترسم یک هفته بود پریودیم عقب افتاده بود فکر کردم باردارم اما امروز یعنی هفتمین روز وقتی دستمال کشیدم لکه خون دیدم و دیگه هیچ خونی ندیدم معمولا سیکل قاعدگیم هر ۲۸روز هستش وتو ۷روز تمام میشه آخرای ماه پیش ۳۱ دسامبر نزدیکی(کنترل طبیعی) داشتم اما تا روزی ک باید پریود (۱۰باید پریود میشدم)بشم هیچ نزدیکی نداشتم( تا امروز که ۱۶ جنوری هستش) دو روز پیش رفتم دکتر آزمایش خون گرفت گفت منفیه اما اگه فک میکنی احتمال بارداری هست صبر کن و سه شنبه ی هفته ی دیگه باز بیا تست بگیر من تحمل نکردم و تو خونه تست گرفتم و باز منفی شد بعد هم ک لکه خون دیدم و دیگه چیزی ندیدم کسی هست بدونه چرا ایا ممکنه حامله باشم و داره سقط میشه یا اینکه بارداری بیرون رحمی باشه اصلا احتیاجی هست بخاطر یه بار عقب افتادن پریودی دکتر رو ببینم؟خیلی کلافم 

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟

فقط اینکه خارج از ایران زندگی‌کنی ماه های میلادیت رو توجیه میکنه!

درمورد باردار بودنت هم که وقتی همه چیز منفیه ممکنه دارو یا حالات روحی و یا هورمون هات دلیل این عقب افتادن باشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه برام عجیبه کسی تو ایران از کلمات خارجی استفاده کنه...شاید من عقب مونده ام نمیدونم 

بله عزیزم‌ من ایران نیستم و چون دکترای اینجا نمیفهمن نمیتونم برم دکتر زنان مجبور به شفاف سازی بودم ک اگه کسی جواب داشت بدونه دقیقا چندوقت.دکترای اینجا وقتی درحال سقط  باشی و بتونی بچه رو هم نگه داری بجای شیاف و قرصهایی که بشه بچه رو نگه داشت درجا بهت میگن با کورتاژ کنی 

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟

۱۰صبح لکه دیدم والان ساعت ۱۱ شبه و هنوز هیچ‌خونی ندیدم 

بله عزیزم‌ من ایران نیستم و چون دکترای اینجا نمیفهمن نمیتونم برم دکتر زنان مجبور به شفاف سازی بودم ک ...

دکترای اونجا نمیفهمن....دکترای ایرانم نمیفهمن چه عجیب پس این بندگان خدا چرا انقدر درس خوندن!

در هرحال امیدوارم مشکلت حل شه مواردی که گفتم رو بررسی کن.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738
دکترای اونجا نمیفهمن....دکترای ایرانم نمیفهمن چه عجیب پس این بندگان خدا چرا انقدر درس خوندن! در ...

وقتی به زن حامله ترمادول میدن نعشه بشه بجای اینکه دردشو تسکین کنن چ انتظاری داری عزیزم الان بحث من دکترا نیس یه چیز دیگه س مرسی که سعی کردی کمک کنی ولی واقعا حوصله بحث در مورد دکترا رو ندارم به اندازه کافی ناراحتم از مشکل خودم

حس میکنم امیدی هست ..ان شاء الله باردار باشی استرس نداشته باش

یعنی واقعا احتمال داره باردار باشم بعد از لکه بینی تو نت سرچ کردم نوشته بودن بعد از دو هفته از عقب افتادن پریودی باید آزمایش بگیریم ولی من کمتر از یک هفته گرفتم و تو یک هفته لک دیدم

یعنی واقعا احتمال داره باردار باشم بعد از لکه بینی تو نت سرچ کردم نوشته بودن بعد از دو هفته از عقب ا ...

منم باردار بودم لکه بینی داشتم ک طبیعیه..ازمایش خون؟!چند روز بعد عقب افتادن هم میشه آزمایش داد

دوست داشتی واس حال دلم صلوات بفرس❤