2737
2739
عنوان

خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 36 پست
انشاالله قسمت هرکی دوس داره بشه بیاییم اونجا 

ایشالا هر شب قبل خواب واسه همه خانومای سرزمینم دعا میکنم چون من جونمو برداشتم و فرار کردم از اونجا دیگه هیچوقت دوست ندارم برگردم ایشالا به زودی یا اونجا آزاد شه یا هر کی دلش میخواد بیاد اینور راهها واسش باز شن الهی امین 🤲🤲🙏

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
چرا ناراحتم خیلی بخاطر یه سری مسائل کلی ناراحت و عصبی شدم و مدام گریه میکردم ک اونم فکر کردم بخاطر پ ...

احتمالا اثر همون عصبی بودنا باشه اگه میتونی ی سونو هم برو هرچی باشه مشخص میشه از ازمایشم دقیقتره .

من سه روز به موعدم بی بی مثبت شد روز موعدم ازمایشم۲۱۷بود بچم پسره اگ باردار بودی مشخص میشد 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا اثر همون عصبی بودنا باشه اگه میتونی ی سونو هم برو هرچی باشه مشخص میشه از ازمایشم دقیقتره . ...

یعنی اگه فردا خونریزی کنم نیازی به رفتن دکتر نیس درسته؟؟؟چون اینجوراحتمال میدم ک پریود شدم و باردار نیستم اخه خیلی درد هم دارم ک فک نکنم اگه باردار باشم درد بگیرم 

بی خبر از حال هم بودن چه سود ؟بر مزار مردگان خویش نالیدن چه سود ؟زنده را تا زنده است باید به فریادش رسید ورنه بر سنگ مزارش آب پاشیدن چه سود ؟گر نرفتی خانه اش تا زنده بود خانه ی صاحب عزا تاصبح خوابیدن چه سود ؟زنده را در زندگی قدرش بدان  ورنه مشکی از برای مرده پوشیدن چه سود ؟
یعنی اگه فردا خونریزی کنم نیازی به رفتن دکتر نیس درسته؟؟؟چون اینجوراحتمال میدم ک پریود شدم و باردار ...

ی سونو برو خیال خودتو راحت کن شاید ی کیست کوچیک باشه یا ی مشکل ساده دیگه یا ی عفونت کم اینجوری هرچی باشه درمان میشه چیزیم نبود یکم زعفرون یا تخم شوید میخوری تا پریودی راحتر داشته باشی.

من بخاطر نازایی زیاد تو مسائل زنان تحقیق میکردم با دکترا صحبت میکردم نظر منو بخوای میگم ی سونو بشو راحت هرچی باشه معلومه.

درضمن گاهی تو بارداری جفت یکم احتمال جدا شدگی،داره برا همین اوایل بارداری درد مثل پریودی داری 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731
ی سونو برو خیال خودتو راحت کن شاید ی کیست کوچیک باشه یا ی مشکل ساده دیگه یا ی عفونت کم اینجوری هرچی ...

وای کیست نه یه بار داشتم رفع شد اونم کوچیک بود یعنی احتمال داره برگشته باشه خدای من 😭هی باید برم دکتر هرروز تا جواب بگیرم ازشون

وای کیست نه یه بار داشتم رفع شد اونم کوچیک بود یعنی احتمال داره برگشته باشه خدای من 😭هی باید برم دک ...

نگران نباش چرا ترسیدی من احتمال دادم من گیاه پزشکم با یکم اطلاعات زنان همین نظر من ک ملاک نیست فقط میگم بهار سونو بشی

نگران نباش چرا ترسیدی من احتمال دادم من گیاه پزشکم با یکم اطلاعات زنان همین نظر من ک ملاک نیست فقط م ...

اوکی حتما میرم خیلی ممنون ک نظرتو گفتی عزیزم❤