2737
2739
عنوان

جاری خانم

235 بازدید | 26 پست

امشب جاریم اس داد که مادشوهر خونش جلسه داسته به من رنگ زده رفتم به تو چی منم گفتم شوهرم گفته چون به خودت نگفتن نمیخواد بری خوب جواب دادم 

زندگیتو روفاز مثبت بچرخون💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه واقعا شوهرم گفت نرو تا بهت بگن 

هرچی بین شما گذشته رو باید همه بدونن؟؟؟؟ 

واسه همین قشنگ مغزتون میخونن بعد متنفر میشین از فامیل شوهر

باید سیاست داشته باشی

شوهرت معلوم میشه زرنگه ولی شما یکم ساده ای ببخشیدا😶

خدایا مرسی❤️💋
بله خیییلی خوب گفتی.  بذار به گوششون برسه و ببینن که واسه خودت ارزش قائلی و همسرتم همینطوره.

اره خوب به من رنگ نمیرنن بعد به اون که اصلا محل نمیده شخصا تلفن میکنن

2740
اره خوب به من رنگ نمیرنن بعد به اون که اصلا محل نمیده شخصا تلفن میکنن

منم از این حرکت بدم میاد،اصلا به نظرم واسه مهمونی و اینجور چیزا باید با خانم خونه تماس گرفته شه 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

حقیقتو گفتی و خوب هم گفتی.ولی پیشنهاد میکنم با جاریت صمیمی نشو.فکر میکنم میخواد از همه چی سر در بیاره.هیچی بهش نگو راجب این مسائل خاله زنکی و مسائلی ک بهش مربوط نیس

[QUOTE=120180831]منم از این حرکت بدم میاد،اصلا به نظرم واسه مهمونی و اینجور چیزا باید با خانم خونه تماس گرفته نه بابا همیشه به شوهرم میگن اونم یادش میره بگه جالب به خودم نمیگن‌چرا خو

منم از این حرکت بدم میاد،اصلا به نظرم واسه مهمونی و اینجور چیزا باید با خانم خونه تماس گرفته شه  ...

منم یه بار این اتفاق افتاد دفه دوم به شوهرم زنگ زدن گفت به خود خانومم زنگ بزنین اگه نه نمیاد گفتن  ای بابا قبول نیستتتت!؟ !!!! الان به خودم زنگ میزنن 

خدایا مرسی❤️💋
[QUOTE=120180831]منم از این حرکت بدم میاد،اصلا به نظرم واسه مهمونی و اینجور چیزا باید با خانم خونه ت ...

چندبار که نری و همسرت بگه یادم رفت اطلاع بدم یاد میگیرن که به خودت بگن

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
منم یه بار این اتفاق افتاد دفه دوم به شوهرم زنگ زدن گفت به خود خانومم زنگ بزنین اگه نه نمیاد گفتن&nb ...

ببین باور کن برا من فرقی نداره اما خوب ارزش باید قایل شن 

2706