2733
2739
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 92 پست
اتفا قا   اکثر کسای که موقع بارداری به بو حساسند پوست لیمو خراش میدن تا اروم شن. الان من ...

جدی؟فک کردم فقط من اینجوریم ازبس اینا بهم میگن تو خودتو لوس میکنی ما همچین چیزی ندیدیم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من جوابم نمیدادم فقط میسوختم بعد هفت سال دیگه بریدم الان قطع کردم باهاشون دیگه حسابشون نمیکنم منتظر ...

چقدر بده من اولاش خیلی سختی کشید بهترین روزآمد تلخ کردن ازشون نمیگیرن و واگذار میکنم  خدا

2742
من نمیگم بخدا شوهرم هربار از دهنش درمیره میگه یهو دکترم من زیر نظر متخصصم هربار دکتر بگه میرم پیشش ...

دختر عموم هم سر بچه هاش همش تمرغذا با پونه میخورد بچه هاش پوستشون تیره شده.اما باید تا میتونی ببینی بوی کدوم شوینده اذیتت نمیکنه  تا لباساتون بوی ازاردهنده نداشته باشن.هوا همیشه تازه باشه و تهویه شه مایعات مناسب مصرف کن  .تا میتونی از راههای دیگه با ویارت مقابله کن.

2740
ای خداااااا میشه شوهرمم یکبار یه کار کنه اینا بفهمن منو دوست داره و بسوزن شوهرم فقط منو میسوزونه اون ...

با شوهرت حرف بزن بگو من مادر شوهرم  اعصابم و خورد میکرد می گفتم امیر  من زنم و دوس دارم و اما نمیفهمم چرا  از حرفام ی برداشت دیگ میکنه  منو روزه میکنه همش بعد  شوهرم میری بهش میگی باهم حرفی چیزی دارین تنهایی باهم مطرح کنید  نبینم زنم و جلو کسی زایه کنی باز 😂😂😂 در صورتی ک تجمعی ک ننش بود  نمیگرفتم این میرفتم اصلا محلش نمیدادم

با شوهرت حرف بزن بگو من مادر شوهرم  اعصابم و خورد میکرد می گفتم امیر  من زنم و دوس دارم و ...

ببین عزیزم قضیش مفصله شوهرم تو نامزدی که برام کاری میکرد مادرشوهرم و پدر شوهرمم میگفتن واسه مادرتم باید بکنی یا ناراحت میشدن مثلا چند ماه پیش فامیلشون گفت روغن واس بدن ضرر داره شوهرم گفت خانوم من اصلا زیاد روغن مصرف نمیکنه بعد مادرشوهرم چشماشو دریده کرد به شوهرم پرید که زنت کی غذا پخته حالا خدا شاهده من غذام آمادس همیشه و خوشمزه میپزم هر چی شوهرم بخاد من هیچی نگفتم شوهرمم رنگش پرید از ترس اون عجوزه اصلا یه عجوزس که نگو شوهرم با پول شاباشای عقدمون رفت انگشتر واسم گرفت مادرشوهرم قهر کرد پس من چی ؟تازه عقدم بابای من گرفته بودن و اینکه شاباشای فامیلای من مبلغش بیشتر بود دیگه شوهرم کم کم موضعش عوض شد هیچکار نمیکرد برام یا خیلی کم و قایمکی میکرد منم چون هیچی نمیگفتم و سیاست نداشتم شوهرم بدتر شد افسار زندگیمون افتاد دست ننش ولی چند وقتیه جمعش کردم البته هنوز صد در صد به هدفم نرسیدم حالا مونده 

خدایا شکرت
 ببین عزیزم قضیش مفصله شوهرم تو نامزدی که برام کاری میکرد مادرشوهرم و پدر شوهرمم میگفتن واسه ...

بیا درمون این مادرشوهرت دست منه, 

ببین این لاکچرییی بودن و دک و تیپ و کلاس و خرج کردن تورو ببینه چشو چالش درمیاد

اینطوری نه باهاش دهن به دهن شدی نه بی احترامی کردی , اونم مشکل خودشه اگه اذیته, میتونه حسودی نکنه😄😄😄

اگه شوهرت پول داره طلا زیاد بخر و بنداز , اگه متوسطه در حد وسعتون بخر ,اگرم فعلا برااتون مقدور نیس تا میتونی بخودت برس به موهات به لباسات, ارایش خفن کن, هی با شوهرت جلوش بلاس , اگرم مشکلی نداری بنظرم چنتا تیکه بدل بگیر بگو طلاس 😈 تا میتونی لاک بزن نمیدونی لاک عروس چ چشی از مادرشوهر درمیاره, 

اخ اخ لقمه بگیر برا شوهرت بذا دهنش بعدشم یاد شوهرت بده لقمه بذاره دهنت 😈😈😈😈ببین یا میمیره یا ادم میشه قول میدم

2706