2410
2553
عنوان

مادرشوهر

956 بازدید | 92 پست

هرشب که شد میدونه من باردارم شبا میترسم , ساعت ۱۱ ۱۲ زنگ میزنه به شوهرم به یه بهونه ای میکشونتش خونشون , منم تا حالا هیچ واکنشی به شوهرم نشون نداده بودم

دیشب تلفن شوهرم زنگ خورد هنوز ندیده بود کیه 

منم با حالت ناراحتی بهش گفتم مامانته حتما باز میخواد به یه بهونه ای بکشونتت خونشون!!! 

شوهرم یه نیگاه اخمو بهم انداخت گوشیشو نگا کرد دید مامانشه, جواب داد مامانش یخورده الکی حرف زد بعد بهش گفت پاشو بیا 

شوهره هم دید راست گفتم دوزاریش افتاد بهش گفت چه خبره مگه واسه چی بیام؟ گفت خیار براتون خریدیم بیا سهمتونو ببر ! شوهرم گفت نمیتونم بیام و ازون اصرار و این انکار 

بعدشم ک دیگه شوهرم یخورده رفت تو فکر منم بهش هیچی نگفتم امیدوارم ادب شده باشه!

حالا امروز مادرشوهره پروفایل شوهرمو دیده که عکس دونفرمونو گذاشته  

برا شوهرم نوشته طاغوتی شدی عکس کم حجاب گذاشتی !!!!

انقد آدم حسود آخه؟ 

شوهرمم هنو جوابش نداده! 

میگه نمیدونم چی بهش بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بعضیا پسراشون که ازدواج میکنن تازه احساسات مادرانه شون غلیان (قلیان)میکنه.حالا تا قبلش اصلا خبر ندارن بچه شون شام و ناهار چی میخورده(مادرشوهر خودمو عرض میکنم)

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

من‌نمیدونم واقعا چرا این مادرشوهرها حسودی میکنن بخدااا۲روز پیشم مادرشوهر خواهرم و دیدم همش به شوهرخواهرم میگه‌وای اینجام درد میکنه وای اونجام درد میکنه هرروز میگه خودشو لوس میکنه بابا چدااینطوری میکنیداخه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706