2737
2739

من بچم شیر که میدم بعدش گریه می‌کنه یا یه وقتایی دست میخوره ، هر دو سینه بهش میدم میفهمم سیر نمی‌دونم چرا اینکار می‌کنه ، الان براش جاروبرقی روشن کردم آروم شد میکید از دل درد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم همینطوریه رفلاکس پنهان داره دوس داره یه چیز بمکه همش احساس گرسنگی میکنه یا سینم دهنشه یا دس ...

آره رفلاکس داره ،نکسیپوم و دمیترون میخورد خوب نشده بود حالا دکتر دیگه بردمش امپرازول نوشت ،خیلی سخته دادنش

2731
دختر منم همینطوریه رفلاکس پنهان داره دوس داره یه چیز بمکه همش احساس گرسنگی میکنه یا سینم دهنشه یا دس ...

من اگر پشت سر سینه شیشه هم بدم میخوره ولی سنگینش میشه میاره بالا ، الان  لباسسو کم کردم با صدای جارو برقی خوابید 

منم دارم به خودم امپروزال میدم.خیلی بهتر شده‌ شما جچوری بهش میدین

گفت ۱۵ تا دونه جدا کن با شیر یا آب قاطی کن بهش بده صبح و شب ولی قرص زیر زبونش میمونه یا تف می‌کنه بیرون ، من دو روز دکتر بهش داد واقعا تاثیر داره؟؟ 

من اگر پشت سر سینه شیشه هم بدم میخوره ولی سنگینش میشه میاره بالا ، الان  لباسسو کم کردم با صدای ...

نه بهش اصلا شیرخشک نده شاید بخاطر همون خوب نشده با دارو قبلی چون بچه رفلاکسی خیلی حساسن

سعی کن شیر هر ساعت یا دوساعت یه بار میدی توس تایم کوتاه 

2740

من اینقدر این موضوع عصبیم می‌کنه ، خونه کسی میرم مخصوصا مادرشوهر وقتی پشت شیر خوردن اینکار کنه بهم میگن شیر نداری بچت از گشنگی اینکار می‌کنه دیونه میشم با این کلمشون

گفت ۱۵ تا دونه جدا کن با شیر یا آب قاطی کن بهش بده صبح و شب ولی قرص زیر زبونش میمونه یا تف می‌کنه بی ...

خب اونطوری ک سخته من دکترم گفت نوک قاشق ماست بزن ۳۰تا دونه جدا کن بزن توماست بهش میچسبه بعد بزن وسط زبونش اینطوری جدا نمیشه راحت میخوره دختر من ۴شب میخوره خیلی خوب شده بالا نمیاره شب راحت میخوابه این بگم خودم رژیم غذایم رعایت میکنم

من اینقدر این موضوع عصبیم می‌کنه ، خونه کسی میرم مخصوصا مادرشوهر وقتی پشت شیر خوردن اینکار کنه بهم م ...

اره به منم میگن شیرت کمه سینت نمیگیره منم حرصم میگیره. گفتم اگه شیرم کم باشه بچم وزن نمیگیره پس چطوزی همش میگید ماشالله چقد بزرگ شده

نه بهش اصلا شیرخشک نده شاید بخاطر همون خوب نشده با دارو قبلی چون بچه رفلاکسی خیلی حساسن سعی کن شیر ...

شیر خشک سمیلاک دکتر داد بچم وزن نمیگرفت دکتر خر نگفت از رفلاکس می‌گفت از گرسنگی براش شیر خشک نوشت بردم پیش فوق تخصص گفته رفلاکس داره هم بالا میاره هم فکر می‌کنی یه چیز مثل آدامس دهنش دعوام کرد که شیر خشک میدم ولی نوع شیر خشکو عوض کرد ، بچم از اول روزی سه تا شیشه میخوره نمیشه ازش گرفت یه وقتایی به خاطرش گریه می‌کنه ، 

خب اونطوری ک سخته من دکترم گفت نوک قاشق ماست بزن ۳۰تا دونه جدا کن بزن توماست بهش میچسبه بعد بزن وسط ...

میشه کمکم کنی واسه رژیم ، بچم هم کولیک داره هم رفلاکس ، واقعا موندم چی بخورم ، امروز صبح تخم مرغ می‌خوردم انگار اینم بهش نمیسازه همش گریه می‌کنه