2737
2739
عنوان

گریه نوزاد بعد از شیر یا دست خوردن ممکنه از گرسنگی باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4916 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهش میکنم عزیزم.من بچه اولمه زیاد میام نی نی سایت هرسوالی خواسی ‌کن پیام همین جا بفرست میام بهت ج ...

یسنا بانو سلام یسوال داشتم

بچم تازه پنج ماهش تموم‌شد نارس شده بود مجبور شدیم شیر خشک بدیم یه شیر خشک میخورد خیلی علیظ بود ar بود مبگفتن اینو بخوره بالا نمیاره یه ماه خورد بعد بشدت بالا میورد قزرهاشو نخورد اهن و مولتی ویتانیناشو تا نیخورد بالا میورد مدفوعش بشدت خشک شده بود زور میزد شیرش علیظ بود بزور میخورد گفتم شیر خشکشو عوص کنم ۸ مدل شیر خشک عوض کردیم تو همشون  بعد شیر خوردن‌همش شیر میاد دهنش قورت میده یا منتطر یه تلنگر بیاره بالا چند بار دماشو گرفتم تا دماسنج گذاشتم دهنش بالا اورد بعد شیر خوردن بی قرار میشه به خودش میپیچه ناله میکنه گریه میکنه نمیدونم جرا اینجوری شده میخوام ببرمش بستریش کنم فک میکنم هیچ شیر خشکی بهش نمیسازه کلا کم شیر میخوره تو ۳ ساعت ۴۰ سی سی ولی قبلا هر دو ساعت ۹۰ میخورد بنطرتون از چی میتونه باشه من حس میکنم شیر خشک قبلیش معده و رودشو تخریب کرده 

ولی وقتی شیر نمیخوره انقدر سر حال بازی میکنه تا شیر خشک میخوره از این رو به اون رو میشه هی شیر قورت میده بعدم به خودش مبپیچه شکمشو میبره بالا میاره پایین ناله میکنه گریه میکنه

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین