2737
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 53 پست

دقیق نمیدونم ولی تا جایی که میدونماین بی بی چکا به hcgحساسن و بر اون اساس کار میکنن نه پروژسترون.سونو زیاد الان مشخص نمیکنه حتی ممکنه تشخیص کیست بده .به نظرم امپولو زدی یه هفته صبر کن نشدی برو بتا بده

موفق باشی عزیزم انشاالله مثبته😘

از استرس خوابم نمیبره

تکرر ادار دارم اما نمیرم wc میگم نگه دارم تا صبح که غلیظ شه 🤣🤣🤣😂😂😂

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن هزیزم پروژسترون هیچ ربطی نداره  من خودم دارم هرروز دوتا پروژسترون میزنم دو ۳ تا شیافت پروژست ...

مرسی عزیزدلم با اینکه نمیخواستم ولی اگه باشه خدازوشکر میکنم بخاطر نعمتش خدا انشالله به شمام یدونه نانازش رو ببخشه😘

از استرس خوابم نمیبره تکرر ادار دارم اما نمیرم wc میگم نگه دارم تا صبح که غلیظ شه 🤣🤣🤣😂😂😂

خخخ خیلی باحالی ایشالا که مثبته دعا میکنم برات هر چی خیره عزیزم

2731
از استرس خوابم نمیبره تکرر ادار دارم اما نمیرم wc میگم نگه دارم تا صبح که غلیظ شه 🤣🤣🤣😂😂😂

ربطی نداره من 9شب زدم مثبت شد 

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
2740
ربطی نداره من 9شب زدم مثبت شد 

اخه میگن صبح دقیقتره

من موعدم جمعه است

بزنمو بخوابم ب نظرت ؟؟؟

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
اخه میگن صبح دقیقتره من موعدم جمعه است بزنمو بخوابم ب نظرت ؟؟؟

حاملگی اولم 2روز مونده ب موعد زدم

دومی 4روز بعد موعد

برا شما چطوریه؟

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
حاملگی اولم 2روز مونده ب موعد زدم دومی 4روز بعد موعد برا شما چطوریه؟

من بارداری اولم ی روز ب موعد معلوم شد

دومم از دادم

2706