2733
2739
عنوان

بیاید تزئین غذا، دسر و غیره 😂📸 عکسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 194824 بازدید | 1273 پست

بخ جرات میگم بدترین تاپیکی بود که این چند وقته اومدم 

از صبح ازماسگام خون دادم چیزی نخوردم فقط اب دهن بود ک قورت دادم یه صحنه باورکنید چشام ساهی رففت

خدایا بخاطر همه چی شکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون شما استفاده کردی؟چربش میکنی؟

گاهی چرب میکنم.گاهی یک کوچولو خیس میکنم بعد تهش شکر میپاشم بعدش در هر دو صورت ۱۰ دقیقه قالب خالیو میزارم فریز.بعد دسر یکم خنک شد قالبو از فریز در میارم دسر رو میریزم داخلش.اگه اینا رو رعایت کنی و میزان اب یا پودر ژلاتین اینا رو طبق دستور بریزی  راحت برمیگرده.البته من در اخر ۱۰ ۱۵ ثانیه کف قالبو میزارم تو اب جوش.نوک چاقو رو خیس  میکنم ژله رو از دیواره جدا میکنم بعد بر میگردونم تا حالا مشکل نداشتم چه فلزی چه پلاستیکی

2731
اره عزیزم تزریقی با سرنگ هستن

خیلی زیبان 😍خسته نباشی عزیزم

خدایا می‌دونی دل من دلبسته‌ی دلیه که دل بسته بهم...می‌دونی قصه‌ی عشق ما اون‌جور که بخوایم دل بِکَنیم نیست...خدایا بعد از «11» سال عآشقی قایمکی و یه دنیا دوری و حسرت دیگه دلامون طاقت نداره😥ما هر چیزی رو که ممکن بود باهم تجربه کردیم 😍از قدم زدن توی ساحل🌊زیر بارون ☔تا گریه و قهر و آشتی‌های هزار مدله...خدایا آتیشِ🔥 عشق ما هر روز شعله‌ورتر میشه حتی اگه این عشق یازده سال دیگه هم با همین دوری بمونه و به وصال نرسه😢 خدایا من توی این عشق صبورم...طاقت میارم فقط چون خودت،خودِ خودت این عشق 💖رو به دلامون هدیه کردی 😻و میدونم بلاخره یه روز دیر یا زود من و مَرد زندگیم پای اون سفره می‌شینیم و مِهرمون رسمی میشه🙏 😍میشه قطعا میشه چون تو خدایی و ما هم بنده‌های حسابی پیگیرت 😇پس زیاد منتظرمون نذار و هر چه زودتر یه زندگی عاشقانه‌ی 💝عَلوی و فاطمی💝 زیر سایه‌ی خودت نصبیبمون کن سایه‌ی سر💙 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم{آذرمآهِ9۸}👑داره می‌رسه روزهای قشنگمون😍الهی‌آمین🙏{بهمن‌مآه98}تیکر؛تاریخ تقریبی شروع خوشبختیمونه😻 وزن اولیه 64Kgوزن هدف57Kg📣من قطعا می‌تونم💪شروع ورزش و به‌اندازه خوری 16 دی 98 📣 نکته مهم: تقویم رژیم من هفدهم نداره⛔ شانزدهم..هجدهم..نوزدهم...و الی آخر😀 معلومه که می‌تونم😎 💝اِلا بِذکر الله تَطمَئنَ القلوب💝 خدایا شکرت برای همه چیز💖 
فدات عزیزم😘 من تو توستر درست میکنم تو قابلمه تاحالا درست نکردم خیلی خوب شده بافتش فکر نمیکردم اینقد ...

زنده باشی گلم😘💗

من نه فر دارم نه توستر چند بار هم کیک اسفنجی  درست کردم اولین بار هم که کیک زبرا درست کردم بافت و طعمشون خوب میشه..مرسی از نظرت😍😍🌺

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
عزیزم از اول با کالریشماری کم کردم الان هم دوباره ادامه میدم توضیح کاملش تو تاپیکی که لینکش تو امضام ...

آها موفق باشی

دیدم عزیزم ولی آخه نوشته ۸۵ کیلویی،من ۶۴ کیلو ام😁

خدایا می‌دونی دل من دلبسته‌ی دلیه که دل بسته بهم...می‌دونی قصه‌ی عشق ما اون‌جور که بخوایم دل بِکَنیم نیست...خدایا بعد از «11» سال عآشقی قایمکی و یه دنیا دوری و حسرت دیگه دلامون طاقت نداره😥ما هر چیزی رو که ممکن بود باهم تجربه کردیم 😍از قدم زدن توی ساحل🌊زیر بارون ☔تا گریه و قهر و آشتی‌های هزار مدله...خدایا آتیشِ🔥 عشق ما هر روز شعله‌ورتر میشه حتی اگه این عشق یازده سال دیگه هم با همین دوری بمونه و به وصال نرسه😢 خدایا من توی این عشق صبورم...طاقت میارم فقط چون خودت،خودِ خودت این عشق 💖رو به دلامون هدیه کردی 😻و میدونم بلاخره یه روز دیر یا زود من و مَرد زندگیم پای اون سفره می‌شینیم و مِهرمون رسمی میشه🙏 😍میشه قطعا میشه چون تو خدایی و ما هم بنده‌های حسابی پیگیرت 😇پس زیاد منتظرمون نذار و هر چه زودتر یه زندگی عاشقانه‌ی 💝عَلوی و فاطمی💝 زیر سایه‌ی خودت نصبیبمون کن سایه‌ی سر💙 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم{آذرمآهِ9۸}👑داره می‌رسه روزهای قشنگمون😍الهی‌آمین🙏{بهمن‌مآه98}تیکر؛تاریخ تقریبی شروع خوشبختیمونه😻 وزن اولیه 64Kgوزن هدف57Kg📣من قطعا می‌تونم💪شروع ورزش و به‌اندازه خوری 16 دی 98 📣 نکته مهم: تقویم رژیم من هفدهم نداره⛔ شانزدهم..هجدهم..نوزدهم...و الی آخر😀 معلومه که می‌تونم😎 💝اِلا بِذکر الله تَطمَئنَ القلوب💝 خدایا شکرت برای همه چیز💖 
2740
آها موفق باشی دیدم عزیزم ولی آخه نوشته ۸۵ کیلویی،من ۶۴ کیلو ام😁

فدات عزیزم همچنین💗

استارتر تاپیک (سیتارا)فک کنم زمانی که این تاپیک رو زده بود 85 کیلو بوده اما ما تو تاپیک از 100کیلو داشتیم تا 55 کیلو😄

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
چند شنبه اش رو نمیدونم اما سالگرد عروسیمون بود من قرمه سبزی درست کرده بودم اونم این سالاد رو درست کر ...

😂😂😂جووون 

😐😂یکی دیگه گل میده ذهنه من مشکل داره ببین همش تقصیر خودشونه😒😂

Please leave me alone.Don't invite me!Don't call me!Don't text me!I'm 
اهان مرسی عزیزم ک جواب دادی  منم خیلی اهل این کارا بودم الانم خیلی علاقه دارم ولی با وجود این ...

قربونت عزیزم 😘 خداحفظش کنه انشالله تنتون سالم باشه 😍 منم فعلا دارم خودی به نامزدم نشون میدم 😂

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
خیلی لایه هاتو نازک ریختی

مثلا میخواستم ظریف تر دربیاد 😄

اما برا بار اول بد نبود این دفعه بهتر و باتجربه درست میکنم

2706