2752
2734
حیف شد ک من نماز شب خوندم یه بار امشبم میخاستم بخونم اما ادامه ش میدم حتما

خواهش میکنم ترک نکن

جوری بشه که طاقت نمیاری و لحظه شماری میکنی برای رسیدن شب و نماز و سجاده ی سبز و یه خلوت خالصاته با خود خدای مهربون

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 
خواهش میکنم ترک نکن جوری بشه که طاقت نمیاری و لحظه شماری میکنی برای رسیدن شب و نماز و سجاده ی سبز و ...

چشم عزیزم حتما میخونمش 😍😍😍... انشالله عزیزم 💋💋... خوشحال شدم از همصحبتی باهاتون خواهر گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چشم عزیزم حتما میخونمش 😍😍😍... انشالله عزیزم 💋💋... خوشحال شدم از همصحبتی باهاتون خواهر گلم

خوش به سعادتت میشه منم دعا کنی؟

إِنَّ اللّه مَعَ الصَّابِرِینَ❤اللهم عجل لولیک الفرج💚
2731
عزیزم من هستم ان شاالله بتونیم باهم ادامه بدیم من گاهی نت ندارم که بیام سر ساعت بخدا وجودت برای م ...

معجزهلطف خداست

از من کمترین قبول کن

وقتی نماز رو اول وقت خوندی زود بلند نشو دستاتو ببر رو اسمون. از ته دل یکی یکی خرفا تو به معبودت بزن

خدای عزیزم 

خدای مهربونم خیلی بخشنده است

دستامونو خالی از لطف و رحمتش برنمیگردونه

به امید لطف و مهربونی خدای متعال

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 

چقد لذت بردم تونستم بنویسم براتون

ز سر درد نمی تونستم بخوابم

هنم درگیر بود

درگیر

@گیله_گل  

کی حاضره بریم رو سجاده های سبزمون

عزیزم اماده ای

@likemoon    on

دوستمن روشنا خانم که اماده اماده است

بریم ما هم

باش عزیزززززم حتمااا فدات شم.. فقط اسمتون رو محبت میکنین بگید؟ 

دفتر یاد داشت کن

میشه یجور وظیفه برات

انشالله حال دلت هنین جور سبز و پاک و روشن باشه

بیاد همه بچه ها باش

خانم ها مریم. زهرا .فاطمه .زینب .سارا

زینب. رقیه.پرستو . حدیثه. فاطمه

2706