2733
2734
باشه عزیزم التماس دعا😍

واای خیلی خوشحال شدم

من وروجک رو بخابونم میرم

مسواک زده دوباره میگه گرسنمه

گرسنمه

انشالله خوابید منم میرم

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دفتر یاد داشت کن میشه یجور وظیفه برات انشالله حال دلت هنین جور سبز و پاک و روشن باشه بیاد همه بچه ...

چشم گلم حتما بادداشتشون میکنم... هنوز دفترو اماده نکردم ☹️.. نمیدونم باید چیا توش بنویسم بجز صلوات

باش عزیزم من فقط دعای مجیر رو نخوندم هنوز مشکلی نیست؟ الان میخایم نماز بخونیم؟ 

نه اصلا اجباری نیست اگه نذر نگفتی و صیغه نذر نگفتی وزمان کم میبره وقت نداری نخون

ولی من خودم گفتم 40 روز به نام دوستای سایت بخونم و هدیه کنم به ائمه علیه السلام 

تعداد مون کمه

دوستان.  اقوتم

هر کسی مد نظر دارین اسم شو بگیم تا بیادشون باشیم

دفتر ممنون میشم تهیه کنین

مخصوصا کارهای روزانمون 

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 
2731
واای خیلی خوشحال شدم من وروجک رو بخابونم میرم مسواک زده دوباره میگه گرسنمه گرسنمه انشالله خوابید ...

باشه گلم

إِنَّ اللّه مَعَ الصَّابِرِینَ❤اللهم عجل لولیک الفرج💚
نه اصلا اجباری نیست اگه نذر نگفتی و صیغه نذر نگفتی وزمان کم میبره وقت نداری نخون ولی من خودم گفتم ...

باش عزیزم ممنون گلم😁😁😁... میشه اینارو براشون دعا کنین... عاطفه.. زهرا.. نیلوفر.. زهرا... سحر.. 

2740

انشالله بقیه اومدن اگه دوست داشتن بمونن چند روز باهم هستیم

از ته دل دعا کنیم

انشالله حاجت دلمون براورده بخیر باشه

من میرم نماز میخونم 😍😍😍ب یادتونم 💋💋💋

التماس دعا

چه جالب الان منم دارم میرم😘

خوب هستی عزیزم؟چندروزه ندیدمت ان شالله شماهم پایه ای؟

فدات گلم درگیر ازمایش تیروییدم بودم امروزم مطب بودم اره گلم پایه ام فقط من ی روز اگ نتونم مثلا ختم بخونم فردایش ک غسل میکنم ختم روز قبلو و همون روزو میخونم 

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2706