2733
2734
عنوان

درمان قطعی پلی کیستیک

| مشاهده متن کامل بحث + 79504 بازدید | 88 پست
هعیییی خدایا منم دلم خونه منم پلی کیستیکم..۱۰ماهه عروسی کردم یک ماه بعد از عروسیم باردار شدم البته چ ...

سلام عزیزم خوبی نمی‌دونم هنوزم نی نی سایت میای یا ن اگه اومدی میشه منم راهنمایی کنی من تازه فهمیدم پلی کیستیکم 🥺..عزیزم وقتی رفتی دکتر همون اول کار لتروزول و کلومفین و اینا بهت داد یعنی واسه کیستات چیزی نداد مثل ال دی یا دوفاستون؟؟

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان...من چندماه هست که برای بارداری سوم اقدام کردم و فقط نتیجش شد یک سقط....این ماه آخر هم تشخیص پولیپ دادند و کورتاژ....من از روز اول پری هر روز صبح ناشتا یک پیاله کاچی با روغن حیوانی خوردم...و یک لیوان جوشانده تخم شوید...شبها جوشانده آویشن....از روز اول تا پنجم دم کرده تخم هویج...از پنجم تا روز ۱۴از پنج انگشت.رازیانه و بومادران هرکدام یک قاشق مربا خوری دم کردم و با عسل شیرین میکردم و قبل از خواب میخوردم....ضمنا از روز اول تا روز تخمک گذاری هم چای با دارچین دم کردم...روز پنج پریود سونو دادم خداروشکر پولیپ دفع شده بود....و خداروشکر امروز زادروز تاخیر بی بی چک هم مثبت شد....جالبه من این ماه فقط یکبار اون هم روز تخمک گذاری نزدیکی داشتم....امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم

2728
2738
صبح ناشتا باید استوخودوس پودر شده و پنج انگشت و تخم شاهی و تخم کرفس ورازیانه و تخم هویج پودر شده. هم ...

سلام ببخشید اینایی که گفتید پودر شده باید مصرف بشه باید بدون جوشاندن با اب بخوریم

سلام دوستان عزیز. من یه پیج توی اینستا دیدم ب اسم bardari_flora ، خیلیا پلی کیستیک بودن و با اصلاح سبک ایشون مشکلشون برطرف شده و باردار شدن. اگه دوست داشتید حتما پیجشونو ببینید