2726
عنوان

درمان قطعی پلی کیستیک

79198 بازدید | 88 پست

بچه ها چند وقت پیش رفتم عطاری بهم گفت ی داروی دود کردنی بهت میدم عالیه خوب میشی ولی اسمشو نگفت قیمتش هم چهاصد تومنه. منظورم از دود کردنی مث اسپند و انبرنسا هست. شما نمیدونید کی بوده؟ عاخه چهارصد تومن ی کم گرونه بخام بخرمش 

فک نکنم راس بگه

پلی کیستیک درمان نداره

من همه راهارو رفتم

۸ساله درگیرشم هرچی بگی خوردم

درمان نشد. بدترم شد

الانم ک نازایی گرفتم☹️

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک نکنم راس بگه پلی کیستیک درمان نداره من همه راهارو رفتم ۸ساله درگیرشم هرچی بگی خوردم درمان نشد ...

من فکر نکنم بدتر از من باشی..من اگه امپول نزنم حتی یکبار در سال هم عادت نمیشم..اما باردار شدم.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2728
من فکر نکنم بدتر از من باشی..من اگه امپول نزنم حتی یکبار در سال هم عادت نمیشم..اما باردار شدم.

چجوری باردار شدی؟؟

منم با دارو پریود میشم 

بخدا انقد. ب. این مسئله فک کردم افسردگی گرفتم قرص اعصاب میخورم شب و روزم گریس

اینهمه دکتر میرم دارو میده ولی بازم باردار نمیشم

بعصی وقتا ب خودکشی فک میکنم

بخدا انقد. ب. این مسئله فک کردم افسردگی گرفتم قرص اعصاب میخورم شب و روزم گریس اینهمه دکتر میرم دارو ...

من هم با دارو اول پریودهامو منظم کردم.بعد کلومیفن خوردم و یکسری که راستش یادم نیست.

خلاصه بار اول داروهارو اشتباه مصرف کردم..دکتر دز داروهامو بیشتر کرد..منم دقیقا زمانی که به توصیه یک دکتر فکر امو راحت کردم باردار شدم...

برای دومی انقدر دیگه بی استرس بودم ماه اول باردار شدم.

تو هم میشی...بیشتر مشکل ات به نظرم ذهنیه...

وگرنه من واقعا کم کاری تخمدان...کیست تخمدان و سینه و...کلی مشکلات داشتم.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
بخدا انقد. ب. این مسئله فک کردم افسردگی گرفتم قرص اعصاب میخورم شب و روزم گریس اینهمه دکتر میرم دارو ...

به خاطر اینکه باید داروی گیاهی مصرف کنی وقتی قرص جلوگیری و هرمونی میخوری فقط پریود میشی و تخمک گذاری اتفاق نمیوفته 

به خاطر اینکه باید داروی گیاهی مصرف کنی وقتی قرص جلوگیری و هرمونی میخوری فقط پریود میشی و تخمک گذاری ...

البته من شیمیایی خوردم..تا حالا گیاهی نهوردم..دکتر طب سنتی رفتم ولی نخوردم داروهاشو...ترسیدم

شما ک کلومیفن استفاده کردین جنسیت بچتون چیه 

هر دو دختر

من هم با دارو اول پریودهامو منظم کردم.بعد کلومیفن خوردم و یکسری که راستش یادم نیست. خلاصه بار اول د ...

با دارو چجوری تنطیم میشه؟؟

یادت نیس چه دارویی 

من پریود نمیشم پروژسترون تزریقی یا قرصشو میخورم پریودم میاد باز اگه امپول نزنم پریود نمیشم اصن😭

2706