2733
2739
عنوان

رفتار عجیب خواهرم😨

728 بازدید | 21 پست

دوستان من بچه اخر خانوادمونم.و فاصله سنی من و خواهر بزرگم 21ساله.یعنی من ک دنیا اومدم دختر خواهرم س سالش بود( ب این بخش گیر ندید قدیما اینجوری بوده دیگه) خلاصه ک ما چهار خواهریم بزرگه  خواهر دومم ک 13سال فاصله داریم و خواهر سومم ک فاصلمون س ساله.پدر مادر من فوت شدن و مادرم اسفند گذشته فوت شد بعدش خواهر کوچیکم ک روابطممون صمیمی تر بود و رفت امد بیشتری داشتیم مهاجرت کرد و از ایران رفت.فاصله خونه ما و دوتا خواهرام زیاده یعنی من این سر شهرم اونا اون سر شهر من چون شاغلم زیاد رفت امد ندارم خواهرام هی تماس میگیرن ک اره تنها نمون بیا ووو خلاصه دیروز خواهر بزرگم زنگ زده اصراررررر ک فردا (یعنی انروز) ک بیکاری ناهار بیا خونمون دخترامم میان هی گفتم برنامه ام نمیدونم قول نمیدم ولی شاید عصری اومدم سر زدم هی اصرار کرد گفتم اوکی انشالله تونستم میام.امروز اصلا حالم خوب نبود هوا هم ب شدت برف میاد خلاصه ک گفتم نرم ناراحت میشه( اخه زود بهش بر میخوزه) پا شدم کوبیدم رفتم خونشون تا برسم شد ساعت1:30ظهر باورم نمیشد زنگ زدم در و باز نکرد تماس گرفتم جواب نداد مجبور شدم برم خونه اون یکی خاهرم تا الانم ک اومدم خونه خبری نشده ازش واقعا یعنی چی این کارش!!!جالبه حسم میگف نرو خونه نیس بعد منطقم میگف بابا خودش دعوتت کرده

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
خدايي نكرده شايد مشكلي براش پيش اومده😐 زود قضاوت نكنيم!

نمیدونم.پس چرا تلفنش و جواب نداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ياخدا مگه ميشه ادم با خواهرش اينكار كنه

قبلا هم همچین کاری کرده بود ولی اون موقع مجرد بودم و تازه مادرمم زنده بود فقط سفر رفته بود

عجب خواهری داری بهش زنگ بزن یا هروقت دیدی بهش بگوحتما

زنگ میزنم...اما واقعا نمیدونم چی بگم...خب اگه ناهارش کنسل شده بود ی تماس میگرفت ک من تو برف عین ادم برفیا نمیرفتم در خونش

شماهم قول صدرصد ندادی که میری .گفتی اگه تونستم میام .اون بنده خدا هم فکر کرده نمیری 

زنگ میتونس بزنه هر روز زنگ میزنه

نه

خواهرات خبری ندارن؟

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2706