2737
2739
اخه هیچ مشکلی نداشتم با خوشحالی رفتم سونو کلا نا امید کرد

خدا بزرگ ناامید نباش عزیزم هیچ وقت ناامید نباش ازمن بهت نصیحت روحیت داغون میشه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بزرگ ناامید نباش عزیزم هیچ وقت ناامید نباش ازمن بهت نصیحت روحیت داغون میشه

بخدا از وقتی اومدم گریه میکنم 😢شوهرمم یه حرفی زد واقعا داغون شدم 😢😢😢

مامان دو قلوها 👶👶
بخدا از وقتی اومدم گریه میکنم 😢شوهرمم یه حرفی زد واقعا داغون شدم 😢😢😢

چی گفت براباداری انشالله زودترباردارمیشی

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2731
بهش گفتم کم سیگار بکش برا اسپرم خوب نیس برگشته میگه خدارو شکر من که مشکلی ندارم 😔

بیخیال بهش فکر نکن بگو منم مشکلی خاصی ندارم توبایدپشتم باشی ما باهم باید همکاری کنیم تا زندگی راحتی داشته باشیم درکل سیگار برای همه بدنت ضرر داره 🌹امیدوارم هرچی سریعتربارداربشی گلم

بیخیال بهش فکر نکن بگو منم مشکلی خاصی ندارم توبایدپشتم باشی ما باهم باید همکاری کنیم تا زندگی راحتی ...

فدات بشم انشالله😍مرسی که به حرفام گوش کردی😗

مامان دو قلوها 👶👶
فدات بشم انشالله😍مرسی که به حرفام گوش کردی😗

خواهش عزیزم🌹🌹🌹🌹

2738
بهش گفتم کم سیگار بکش برا اسپرم خوب نیس برگشته میگه خدارو شکر من که مشکلی ندارم 😔

سیگار قاتل اسپرمه😐

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
اووووونقدر بهش میگم قبول نمیکنه که

یه بار بره آزمایش مجبور میشه قبول کنه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
رفته سالمه بخاطر همینم هرچی میگم میگه من سالمم

ویتامین c بهش بده  خودتم ویتامین ای و گرمی زیاد بخور