2737
2734
عنوان

بازم تاپیک مادرشوهری من 😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 60 پست
من ده ساله ازدواج کردم هیچ وقت هیچ بدی وبیاحترامی به مادرشوعرم وپنج تا خواهرشوهرام نکردم ولی مادرشوه ...

از ک. و. ن سوزیشه

گروه   زرد ..وزن قبل بارداری 58 // وزن شروع 77/ وزن فعلی؟؟هدف 55 //  من میتونم همیشه سر 5 ماه باید بتونم بسم الله ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهر منم اینطوریه.همش میگه فلانیو دعوت کن.به فلانی گفتم عروسم عروسم فلان غذارو خوب درست میکنه.یه روز بیاید براتون درست کنه.الانم رفتن مسافرت. هیچ به من نگفتن کجا وباکی میرن‌من روز اول بهشون زنگ زدم دیروز بهشون زنگ نزدم.الان زنگ زده با لحن بد.من سلام احوال پرسی کردم جواب سلامم نداد.فقط ب خاطر اینکه من دیروز زنگ نزدم.خدایی بگین من چی کار کنم.زنگ بزنم بهشون؟؟یا شب زنگ بزنم ب پدر شوهرم؟؟

واااای این مادرشوهر منه

فامیلاش مهمترن

میگه بچه نیار

رک گفت من اگه دلم بخواد میام فرشاتو جمع میکنم میبرم اینجا خونه پسر منه

گفت من تورو طلاق میدم

خونه ای که ما پیش خرید کرده بودیم بدون اجازه ما فروخت پولشو برداشت برا خودش

با این تفاوت که وقتی زایمان کردم گم شد رفت تا دو سال جواب تلفنامون هم نداد از دستش راحت بودیم جشن بچه هام هم اجازه نداد هیچ فامیلی بیاد

2728
مادرشوهر منم گفته تا عید باید حامله بشید وگرنه میبریمتون دکتر

😂😂😂😂😂.

والا شوهر من که از لجشون گاهی میگه وقتی خودمون خونه خریدیم بدش بچه دار میشیم انگار کبریت میزنی بهشون 😂😂

خب ببرنتون فقط بگو پول ویزیت و آزمایش سونو رو خودتون باید بدین. یه مجانی بدنتو چکاپ کن از وضیتت با خبر شو. 

نیمه پر لیوان ببین 😂😂😂

به همین سادگی به همین خوشمزگی

2738
ن اونجا که گفتم رفتن مسافرتو میگم.

به چپتم نگیر. یک روز در میون زنگ بزن اصلا هر وقت دلت خواس زنگ بزن.

هم شی جلوشون بالا نصبت فک میکنن خری سوار میشن مال خود منم اینجورین زنگ نزدیرفتی خونه ننت تعارف نکردی ماهم بیابم ولی من کار خودمو میکنم  همه چی اندازه داره از حد بگذره دیگه بد میشه. محبت از حد بگذره تبدیل به مرض میشه همه چی انداره داره

حق با شماست اما طرز بیانتون خوب نیست. نه لزومی داشته چند بار سکوت کنی. نه این که الان این طوری حرف بزنی. مثلا این که خودتو انداختی وسط که شوهرت چون پروژه داره کار مادرش رو انجام نده اصلا جالب نیست. به هر حال مادرشه و شوهرت هم خودش این قدر میفهمه که کارش رو هم باید تحویل بده.

کلا یه خورده بیشتر سیاست داشته باش که تو این مواقع که حق هم با شما است الکی محکوم نشی و دست بالا داشته باشی

2706