2737
2734
عنوان

بازم تاپیک مادرشوهری من 😅

1408 بازدید | 60 پست

ما قبلا خیلی اختلاف داشتیم،اخرین بار وقتی حامله بودم اومد خونمون شروع کرد به تیکه انداختن که مگه شما پیشگیری بلد نبودید که حامله شدی شما نباید الان بچه دار میشدید و این حرفا یه کمم توقع زیادی داشت مثلا خودشون برای ما هیچچچچچچچ کاری نکردند،نه عقدی نه عروسی ای نه حتی کمک مالی برای شروع زندگی به پسرشون کردند.بعد مامان من جهیزیه رو داده بود سیسمونی رو خریده بود نزدیک دو سال یه طبقه خونش رو داد ما مجانی بشینیم.اونوقت مادرشوهرم وقتی اومد خونمون میگفت مامانت باید نقل بادوم بخره وقتی زاییدی رسمه.منم دیگه بعد از مدت ها که عروسشون بودم عصبانی شدم و جوابشو دادم و گفتم این مسایل به شما ربطی نداره و بچه دار شدن ما مسیله اتاق خوابیه ماست کسی حق دخالت نداره دلمون خواست بچه دار بشیم شدیم و این حرفا.

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

وقتی زایمان کردم یک هفته اومد خونمون بماند که حتی توی بیمارستان بالا سرم‌ وایساده بود تیکه مینداخت و من تحمل کردم.دو هفته بعدشم با اینکه از یه شهر دیگه میومدند نکرد حتی یه زنگ بزنه بگه دارم میام ساعت هشت صبح سرزده اومد خونمون‌.منم شب تا صبح بچه بیدار نگهم داشته بود خیلی اذیت شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باز این هفته اومد شهرمون منم یه روز رفتم خونه یه فامیلا دیدمش یه روزم دعوتش کردم

شوهرمم دو روز‌بعدش یه کاری رو باید تحویل میداد به مشتری قول داده بود

روزی که دعوتش کردم شوهرم تا رفت توی توالت شروع کرد ‌گفت خوبه که بجه اوردید ولی پسر من حیف شد و گرفتار شد و اون باید به کاراش میرسید موفق بشه و بچه مانعش شد و این حرفا.بعد موقع رفتن گفت فردا ماشینو میارم برو روغنش رو عوض کن شوهرم گفت خودم میام ازت میگیرم من گفتم نه پس فردا باید پروژه تحویل بدی وقت نمیکنی شوهرم‌گفت خوب الان میرم مامانمو میرسونم و ماشینو میارم اونم گفت باشه.وقتی رفته بودند توی راه دعواشون شده بود که چرا زنت گفته فردا نیا خونه ی ما.

منم واقعا خیلی زور بهم نشسته چون از یه طرف به من تیکه میندازه تو مانع موفقیت پسرم شدی بچه اوردی از یه طرف من حرص کار پسرشو میخورم میگه تو خونمون راهش ندادم

منم واقعا از این اوضاع و رفتارش خسته شدم.نه وقتی حامله بودم بهم رحم کرد که حرصم نده نه الان که بچه شیر میدم ول میکنه.میگم اگر بچه اوردن من بد بوده و اشتباه بوده پس حق نداره دم به دقیقه سر زده و بی دعوت بیاد بچمو ببینه.اگر بچه اوردن من مانع موفقیت پسرش شده پس خودشم رعایت کنه وقتی شوهرم قول کار به یکی داده هی نیاد بشینه تو خونمون که اون نتونه به کارش برسه.

بعدم از این لجم میاد که خودشو صاحب خونه ما میدونه.اون برای ما هیچ کاری نکرد منم هیجوقت نگفتم چرا.با اینکه ماهی ده میلیون درامد دارند ولی ریالی برای زندگی ما دو تا کاری نکردند پول خودشون بوده نخواستند بکنند ولی دلیلیم نداره حالا خونه ی ما رو خونه ی خودش بدونه و بخواد بی دعوت بیاد. یا مثلا یه سری فامیلاشون میخواستند بیاند دیدن بچمون بهشون گفته بوده باید شام وایسید اونا گفتند نه شام‌ نمیمونیم گفته نه یه قرمه سبزی ای چیزی براتون میزاره! حالا این فامیلاشون اصلا منو پاگشا نکردند چه دلیلی داره من با بچه دو ماهه بخوام شام نگهشون دارم؟اصلا مگه اون صاحبخونه منه که بخواد بقیه رو دعوت کنه؟؟

رفتار و حرفای من اشتباهه؟ میخوام ببینم اگر به نظر بقیه من دارم اشتباه فکر میکنم فکرم رو اصلاح کنم

2738
احسنت. جواب درستو دادی اما لحنتو نمیدونم چجور بوده؟

اون لحظه خون خونمو میخورد دو سال عروسشون بودم هر دعوا و هر حرفی بود به خودم و شوهرم و خانوادم زده بود و من همیشه ساکت مینشستم هیچی نمیگفتم.اون لحظه زدم به سیم اخر و هرچی تو فکرم بود گفتم

اون چی جواب داد

اون گفت تو داری این حرفا رو میزنی که من دیگه خونت نیام! منم گفتم شما هروقت اومدی شهر ما بیاید خونه ی ما ولی حق ندارید توی مسایل خصوصی ما دخالت کنید

خیلی رو دارن بخدا

اون که به شوهرم گفته بود زنت باید بره پیش مشاور که انقدر حساسه و من ازش شکایت میکنم تا بهم حق بدند ماهی یکبار بچه رو بیام ببینم!!!

اخه من اصلا جلوشو نگرفتم که نیاد خونمون که حالا بخواد بره شکایت کنه بچه رو ببینه!!!!! 😑

حقش بوو من اگه جواب بدم شوهرم محلم نمیزاره میکشتم

شوهر من خدا رو شکر حقیقت رو میبینه حواسش هست چقدر تا الان اذیتم کردند الانم فقط میگه بیشتر صبوری کن ولی نمیگه تو اشتباه میکنی

2706