2737
2739
عنوان

دوست پسر /راهنمایی لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 52 پست
عشقم این کمبود نیست ، اینا همش اثرات چت روم، رمان ، فیلم های ترکیه ای و ... هست که هیجان کاذب ایجاد ...

میدونی من عاشقش نیستم ولی ترجیح میدادم یکی نو زندگیم باشه گه لااقل از تنهایی در بیارم هیچ دوستی ندارم که اینجوری شد :(

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفت بیا باهم باشی و از قتی گفت دیگه باهام حرف نزد منم گفتم امتحاناشه اذیتش نکنم ولی بعد چند روز اینج ...

چون گلم پسر ها الآن تنوع طلب شدن ، مسئولیت و تعهد هم که توی فضای مجازی معنی نداره ، سریع میرن با یه نفر دیگه ، اینا همونایی هستن که زندگی شون با خیانت آلوده میشه چون نمیتونن با یکی باشن

عشقم این کمبود نیست ، اینا همش اثرات چت روم، رمان ، فیلم های ترکیه ای و ... هست که هیجان کاذب ایجاد ...

کمبود .کمبود عقل.درک. منطق .اگاهی .مهارت  زندگی و اجتماعی . 

هرروز یک چیز جدید یاد بگیر . 
2731
الان که گفتی شکست عشقی خورده نه  هردفعه میخواد یه  بامبولی در بیاره

یه نفرو دوست داشت چند سالم دنبالش بود دختره نخواستش با یکی وارد رابطه شد اونم رفت ازدواج کرد 

دیگه‌خبر ازش نداشتم ک بعد چند وقت حرف زدیم گفت بیا باهم باشیم منم تنها بودم و خیلی اذیت میشدم گفتم‌باشه ولی خب اینجوری کرد باهام 

میدونی من عاشقش نیستم ولی ترجیح میدادم یکی نو زندگیم باشه گه لااقل از تنهایی در بیارم هیچ دوستی ندار ...

فداتشم حتی اگه نخوای هم عاشق بشی بالاخره دلبسته میشی ، وابسته میشی ، بهش عادت میکنی 

فداتشم حتی اگه نخوای هم عاشق بشی بالاخره دلبسته میشی ، وابسته میشی ، بهش عادت میکنی 

تا اومد این اتفاقات بیوفته زد ضایعم‌کرد 

کاش لااقل از اول میگفت تغییر کردم به نسبت قبل 

یا چمیدوم اینطوری باهام تموم نمیکرد خیلی جس بدی دارم 

یه نفرو دوست داشت چند سالم دنبالش بود دختره نخواستش با یکی وارد رابطه شد اونم رفت ازدواج کرد  ...

بنطرمن نمیتونه اونو فراموش کنه 

خیلیم بد باهات حرف زده از همون اول 

باهاش باشی هرروز باید جنگ اعصاب داشته باشی

2740
یعنی الان برم یگم دیگه نمیخوام باهات باشم ؟ یا نه همینطوری ک بیخبر رفت منم دیگه هیچی نگم بزارم به حس ...

آره دیگه بهش زنگ نزن.پیام نده.ک اگه خاستت بیاد منتتو بکشه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
بنطرمن نمیتونه اونو فراموش کنه  خیلیم بد باهات حرف زده از همون اول  باهاش باشی هرروز بای ...

چی بگم ولی بعد ۴ سال دوستی حق نداشت باهام اینطوری رفتار کنه  خیر سرش تو روزای سخت زندگیش کنارش بودم 

تا اومد این اتفاقات بیوفته زد ضایعم‌کرد  کاش لااقل از اول میگفت تغییر کردم به نسبت قبل  ...

عزیزم خدا رو شکر کن که وابسته نشدی

باز خوبه که زده ضایعت کرده ، چون اینطوری اگه حتی یه کم هم علاقه داشتی بهش ، کلا ازش متنفر شدی

فکرشو کن اگه بهش وابسته میشدی بعد یهو یه فیلم واست بازی میکرد و میرفت چی ؟ یا یهو میزد بلاک میکرد چی؟

یا اصلا همزمان با یه نفر دیگه هم بود چی؟ 

این حسی که داری طبیعیه عزیزم ، چند روز دیگه بهتر میشی

فقط دیگه با هیچ پسری دوست نشو گلم

چی بگم ولی بعد ۴ سال دوستی حق نداشت باهام اینطوری رفتار کنه  خیر سرش تو روزای سخت زندگیش کنارش ...

فعلا نه زنگ بزن نه پیام بده 

بزار خودش بیاد 

بعدم باهاش اتمام حجت بکن که ادامه بده به این بیمحلیاش کات میکنی

عزیزم خدا رو شکر کن که وابسته نشدی باز خوبه که زده ضایعت کرده ، چون اینطوری اگه حتی یه کم هم علاقه ...

اتفاقا به مامانم گفتم همچین اتفاقای فتاده هی میگفت حانما مصلحتت بوده زود متوجه بشی اشکار نداره و از این حرفا و ولی دیگ از این کارا نکن 

شاید بگید بهتر که زود شناختیش ولی وحشتناک حس تحقیر شدم دارم