2726
عنوان

دوست پسر /راهنمایی لطفا

377 بازدید | 52 پست

چتد روز پیش گفتم با یکی وارد رابطه شدم ولی اصلا باهام حرف نمیزنه و زمان امتحاناش هم هست گفتید زمان بده و فشار روشه و این حرفا 

نتونستم ازش دیروز پرسیدم کسی تو زندگیته یا یکی دیگرو میخوای که با من اینطوری حرف میزنی ؟ گفت دیگ بودن و نبودن ادما واسم مهم نیست و این حرفا الانم اگ باشی خوبه نباشی نمیمیرم  بعدشم دیگ هیچی نگفت ن گفت دیگ حرف نزنیم ن گفت هیچیزه دیگ بدون خدافظی رفت 

حالم خیلی بده 😭😭😭

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا امروز همش تاپیگا دوس پسر شده😑😑😑😑

هربار این درو محکم نبند نرو اروم ببند وحشی😠،اصلا نبند فقط بروووو✊ به جای همه ی اونایی ک میگن لایک نکن منو لایک کن اقاا لایک کن بیاد😂من لایک دوست😢

کات کن بابا .میخای بیفتی دنبالش

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

یا داره میپیچونه یا افسردگی گرفته. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

وااااا چه خر 

میخواد منت کشی کنی تو 

تو هم ولش کن آدمی ک برا خودش احترام قائله تو همچین رابطه ایی نمیمونه

از وقتی که شماره شو به بلَک لیست گوشیم انتقال دادم چند ماهی میگذره…شیش،هفت تا اس داده بود که چند هفته بعد خوندمشون.اون موقع از دستش عاصی بودم. واقعاً اذیت میکرد.یه شب با یه شماره دیگه اس داد برا همین نرفت تو بلک لیستم.نوشته بودکه اگه میخوای دیگه اس ندم بهت،یه چیزی بگو.بدون معطلی جواب دادم و همون چیزی رو که میخواست.براش فرستادم چون واقعاً دیگه نمیخواستم اس.ام.اساشو ببینم.دیگه ا………س ندادنمیدونم اصلاً چی شد که اینطور شد. دیگه سراغمونگرفت انگار نه انگار که من “هستم”به هرحال اعتراف میکنم که خیلی دلم برای اس.ام.اس هاش تنگ شده.اگه الان اینارو میخونی، ازت میخوام که یه شانس دیگه بهم بدی. قول میدم بچه ی خوبی بشم !هم تو مسابقه ها شرکت کنم هم آهنگپـیشواز داغ هفته رو انتخاب کنم و حتی با شارژ ۱۶۸۶۵۰ریال،برنده ۱۰۰تومن اعتبار هدیه.داخل شبکه شم ..!ایرانسل دوسِت دارم !😂😂😂😅😅😅
2706