2737
2739
عنوان

دوست پسر /راهنمایی لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 52 پست
فعلا نه زنگ بزن نه پیام بده  بزار خودش بیاد  بعدم باهاش اتمام حجت بکن که ادامه بده به ای ...

الان فک کنم کات کرد دیگه باهام دیروز تاحالا رفته یعنی که تموم از نظرش بعید میدونم دیگه پیامی بده 

منم دیگ کادی بکارش ندارم جهنم لیاقت نداشت 

عَلَی الدُنیا بَعدُکَ العَفا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم اگه جواب هم بده دیگه نباید باهاش دوست بمونه این آدم قابل اعتماد نیست ، ثبات شخصیتی نداره

واسه همع کلیات شمس میگفت به من که رسید افسرده ی بی ثبات شد  چه شانس قشنگی دارم واقعا 

2728
اتفاقا به مامانم گفتم همچین اتفاقای فتاده هی میگفت حانما مصلحتت بوده زود متوجه بشی اشکار نداره و از ...

الهی فدات شم اصلا هم تحقیر نشدی ، اون کسی که تحقیر شده و کارش خیلی زشت بوده اون آقا پسر بوده

واسه همع کلیات شمس میگفت به من که رسید افسرده ی بی ثبات شد  چه شانس قشنگی دارم واقعا

چه شانس خوبی داری که زود فهمیدی گلم ، الآن پسرها راه میفتن توی فضای مجازی که آی من چقدر بدبختم ، آی من میخوام خودکشی کنم و از این حرفا که دل دخترا به رحم بیاد ، دخترا هم با خودشون فکر میکنن میگن آخی گناه داره شاید واقعا بشه کمکش کنم و نجاتش بدم 

در صورتی که اینطور نیست فدات ، اونا پشت گوشی میشینن به دختر ها میخندن 

چند روز پیش من و بابام داشتیم میرفتیم خرید که رفتیم توی یه سوپر مارکت، پسره داشت با دوستش حرف میزد و متوجه ورود ما نشد ، سلام کردیم و متوجه نشدن

یکی از اون پسرا داشت میگفت : آره خدایی خیلی سرکارش گذاشتم ، منتظر میمونه شوهرش بره بیرون بیاد با من حرف بزنه آروم شم ، بعدش دوتاشون بلند بلند میخندیدن

فدات حالا برو خدارو شکر کن که چقدر خوش شانسی و زود فهمیدی

چه شانس خوبی داری که زود فهمیدی گلم ، الآن پسرها راه میفتن توی فضای مجازی که آی من چقدر بدبختم ، آی ...

مرسی واقعا بابت حرفا و راهنماییاتون 🌻🌻

امیدوارم بهترین اتفاقا واستون بیوفته 

2740