2737
2734
عنوان

چله، ختم نادعلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1343 بازدید | 167 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@فافازجون   @رزعشق   @باشکوه   @رهی؟   @khanoom    

فدات

منم هستم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2731

سلام چله سوره حشر تموم شد ؟؟ من شنیدم که دعای نادعلی ۷ بار درروز به مدت  ۷ روز خونده بشه 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
سلام چله سوره حشر تموم شد ؟؟ من شنیدم که دعای نادعلی ۷ بار درروز به مدت  ۷ روز خونده بشه

واقعا یعنی روزی ۷ بار بخونیم یا چی  

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2740
واقعا یعنی روزی ۷ بار بخونیم یا چی  

۷ روز روزی ۷ بار البته برای بارداری گفته بودند نمیدونم بقیه چیزا چطوریه 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
سلام چله سوره حشر تموم شد ؟؟ من شنیدم که دعای نادعلی ۷ بار درروز به مدت  ۷ روز خونده بشه

سلام. عزیزم اینطور هم می تونیم بخونیم چون من تو یه چله دیگه ناد علی هم هستم خیلی کوتاهه دعاش 5 دقیقه طول نمی کشه خوندنش. عزیزم ببین اگر ختمش اینطوری هستش بگو اینکار رو بکنیم. 

به خدا اعتماد کن ، خدا راههایی دارد که تو را حیران خواهد کرد. 
سلام. عزیزم اینطور هم می تونیم بخونیم چون من تو یه چله دیگه ناد علی هم هستم خیلی کوتاهه دعاش 5 دقیقه ...

• برای برآورده شدن حاجتی که اهمیت زیادی دارد ناد علی را به همان نیت ۷ نوبتبخوانید.
  • اگر برای برطرف شدن مسئله‌ای مجبور به این شدید که نزد شخص بزرگی بروید روزی۳ مرتبه این دعا را بخوانید و به اعضای بدن خودتان بدمید، آن شخص بزرگ به رأی شما در می‌آید.
  • اگر به نیت فرزند دار شدن دعای ناد علی را بخوانید خداوند بزرگ شما را صاحب فرزند خواهند کرد.
  • برای اینکه شخصی را مسخر خود کنید در شب جمعه ۱۴ مرتبه دعای ناد علی را به اسم او بخوانید و بعد از آن ۱۰۰ مرتبه بر محمد و آل محمد صلوات بفرستید. با این نوع ختم شخص گوش به فرمان شما می‌شود و خیر و صلاحی که شما تشخیص می‌دهید را دنبال می‌کند.
  • برای ثروت‌مند شدن می‌توانید این دعا را بعد از نماز صبح ۹ مرتبه بخوانید.
  • سفارش شده است برای ادای قرض و رفع بدهکاری دعای نادعلی را به مدت ۱۵ روز، روزی ۲۲ مرتبه بخوانید.
  • اگر در وضع حمل زنی تأخیر حاصل شد دعا را ۵ نوبت بر آب بخواند و آن آب را بنوشد. نتیجه آن این است که وضع حملش زود خواهد شد.
  • برای دوری از آسیب حیوانات و جن و انس دعای نادعلی را همه جا با خود حمل کنید.
  • اگر گمشده‌ای دارید این دعا را به نیت بخوانید، زیرا در بازگشت شخصی که غایب است تأثیر گذار است. در این نوع ختم حداقل روزی ۱۱۰ مرتبه باید این دعا را خواند.
  • اگر در جمعی گرفتار شدید و راهی برا خلاصی از آن پیدا نکردید می‌توانید این دعا را ۷ مرتبه بخوانید و بعد به آن‌ها بدمید. با این کار دیگر آسیبی به شما نمی‌رسانند.
  • اگر گرفتاری بسیار مهمی دارید که درگیر آن هستید ۱۰۰۰ بار خواندن این دعا توصیه شده است.
  • برای فاصله گرفتن از تهمت و رفع آن، دعای نادعلی را هر صبح و هر شب ۴۰ مرتبهبخوانید.
  • اگر می‌خواهید پولدار شوید هر روز صبح ۱۲ بار ختم کنید
  • برای رفع چشم زخم این دعا را به مدت ۳ روز، هر روز ۲۰ بار قرائت کنید.
  • اگر دوست دارید خواب رسول الله (ص) را ببینید هر شب ۷ بار دعا را بخوانید.
  • برای بهره‌مند شدن از تأثیر دعا بر علم آموزی، موقع نماز صبح ۱۷ بار داع را ختم کنید.
  • دعای نادعلی برای رفع اختلافات نیز کاربرد دارد، به این منظور باید هر روز ۳۰ مرتبه دعا را بخوانید.
  • برای رهایی از مکر و حیله‌های دشمن هر روز ۱۰۰ بار دعای نادعلی را بخوانید.
  • هر روز ۲۵ بار دعای نادعلی را ختم کنید تاقوت قلب بگیرید.
  • اگر عزت می‌خواهید هر روز ۱۰ مرتبهبخوانید.
  • برای رهایی از حبس و زندان ۷ روز، روزی۱۶ بار دعای نادعلی را بخوانید

الان چند نفر شدیم؟

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706