2737
2739
عنوان

سووووخت سوخت😢بیاید

424 بازدید | 17 پست

قابلمه خوشگل دخترم سوخت خیلی ناراحت شدم کوچولویه سرویشه رنگش کلا عوض شده نمیدونم چجوری حواسم نبود روشعله بزرگ گذاشتم کسی میدونه چیکار کنم چی بزنم رنگش مث اول بشه صورتی روشن بود الن کبود شده😭دلم نمیخاد وسایلاشو هنوز خودش نمیفهمه خراب کنم

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاریش نمیشه کرد فقط حالا که دوست داریدمیتونی ببری برات رنگ کنن

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738
سیف کرمی چند دقیقه بمونه روش رنگش برمیگرده

تمومشده وایتکس بزنم؟

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است