2737
2734
عنوان

بچه های گروه خودم

150 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها خوبین من دو سه روزه نتونستم وارد سایت بشم ارور میداد الانم که اومدم نمیتونم پست بذارم همگی قبول باشه 

@hanyko    

@khg    

@architecture    عزیزم خیلی مبارکه واقعا خوشحال شدم نماز شکر بادت نره

بقیه بچه ها ممنون از همتون

@یاس63    عزیزم خیلی مبارکه از ته دلم خوشحال شدم برات مبارکت باشه نماز شکر یادت نره دعا در حق بقیه فراموشت نشه چقدر با این خبرا شاد شدم بعد ده روز اخبار تلخ

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

چشم حتما ممنون از شما ک با این ختم و انرژی مثبتتون باعث شدین منم انرژی مثبت بگیریم و استرس و بذار کنار و امیدوار باشم❤️🌹

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
چشم حتما ممنون از شما ک با این ختم و انرژی مثبتتون باعث شدین منم انرژی مثبت بگیریم و استرس و بذار کن ...

مبارکت باشه عزیزم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام علیکم 😂😂🙌

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

سلام گلفام جان خوبی ختم جدیدکی شروع میشه؟؟؟؟من دوبارشرکت کردم باراول باردارشدم تو۱۰هفته سقط شد دور بعدی خبری نشدالان بازم میخوام شرکت کنم😔

@golfam54    

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
سلام گلفام جان خوبی ختم جدیدکی شروع میشه؟؟؟؟من دوبارشرکت کردم باراول باردارشدم تو۱۰هفته سقط شد دور ب ...

سلام عزیزم اتفاقا داریم اسم جمع میگنیم از ۱۸ بهمن شروع میشه 

چقدر متاسفم که اینجوری شدی ان شاءالله بازم باردار میشی نگران نباش بیا تو گروه 

2740
سلام گلفام جان خوبی ختم جدیدکی شروع میشه؟؟؟؟من دوبارشرکت کردم باراول باردارشدم تو۱۰هفته سقط شد دور ب ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2243377/دعاي-جمعي-جهت-بچه-دارشدن