2733
2734
عنوان

حیوون دوست های عزیز

550 بازدید | 19 پست
سلام به همگی. این آقا کوچولو خوشگل تقریبا 2 ماهشه. پسر خوب و آقایی هست و به یک نفر که بتونه برای همیشه ازش نگهداری کنه واگذار میشه. شماره تماس 091222آپلود عکس12071 علیزاده>
ای خدا دلگیرم ازت ای زندگی سیرم ازت 26 ابان ساعت 12.15
عسل خانم، حدودا 9 ماهه، عقیم شده، واکسینه شده، از یک ماهگی داخل خونه بزرگ شده، ترجیحا مناسب برای کسی که یه گربه دیگه داشته باشه، چون از بچگی بین گربه های خودم بزرگ شده و عادت به بازی و وقت گذروندن با بقیه داره، به دلیل وجود 11 گربه حمایتی دیگه در خانه ام واگذار میشه. در تهران و حومه به خانواده یا یک خانم. 09367105951 آپلود عکس
ای جووووووون دلم ای جون ای جون
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ین آقا پسر گردالوووو ۱۰ ماهشه و توسط یکی از دوستان عزیزمون سه ماه پیش از تو کوچه پیدا شده.پاش زخم بوده و مشخص بوده یه سرپرست بی معرفت داشته (چون پانسمان داشت و موهای اطراف تیغ زده شده بوده) که انداخته ش بیرون.. کاملا هم خونگیه. خلاصه این خانوم می برن پیشول گردالو که پاش عفونت کرده بوده رو در مان می کنن و این بچه حالش خوب خوب می شه. خودشون تو خونه پرنده دارن و سخته این خوشگل خان رو هم نگه دارن کسی هست که بتونه این آقای ناز و مهربون رو خوشبخت کنه؟؟ این شماره تماس : 09385787671 آپلود عکس
2728
این دو برادر کوچک شیرخواره سر چهار راه توی کارتن پیدا شدن هنوز چشماشون بسته بود که اونا رو از مادر جدا کرده بودن. خانواده داییم دو هفته از اونا مراقبت کردن .متاسفانه دیگه قادر به نگه داری از اونا نیستن .من هم یه گربه بد اخلاق دارم . لطفا اگه شرایط نگهداری از گربه تو خونتون دارین .خیلی مهربان و( مواظب ) هستید تماس بگیرید. 09196211582 قبل از واگذاری چند سوال کوچک برای اطمینان می پرسم.مرسی آپلود عکس
2738
دلم پیشی خواست
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
مامان گلشید اگر شیر خشک گربه بیاد که باید اونو بدیم اگر نه شیر خشک بدون لاکتوز یا شیر بدون لاکتوز کم چرب با کمی ماست کم چرب باید قاطی کنی بهشون بدی
وایییییییییییییییییییییی جییییییییییییییییییییغ دل ضعفه غشششششششششششششش!!! همه را میخوام... واقعا کاش میتونستم. ایران نیستم و آسم هم دارم نمیتونم.. ولی برات از دوستانم میپرسم.... جانم.. دلم مرد!
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
منم به همین امید دارم که امثال شما دوستان عاشق و مهربون پیدا بشه و برای همیشه به این نفس ها زندگی راحت ببخشن