2737
2739
عنوان

امسال مانتو چی مده میدونید؟

1646 بازدید | 35 پست

پارسال خواستم دامن بپوشم ک نشد امسال خواستم بدم ی مانتو بلند دامن کلوش بدوزن ک خیاطم گف پر نشدنت میده منم ی6-7 کیلو اضافه دارم نمیخوام خیلی چاقتر دیده بشم حالا مدلاتون رو کنید

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من احتمالا یه مانتو زیر زانو با پارچه ژاکارد بگیرم ‌

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
2728

من ک چند روز بعد از عید زایمان میکنم   نمیتونم لباس عید بخرم..🙁

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

به نظرم ساده خوبه 

من ی مانتو حریر ساده جلو باز خریدم واسه عید با شال گیپور 

ی مانتو حریر بنفش خریدم با روسری ساتن بنفش 

ساده اس هیچ طرحی نداره 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

امسال ازاینا مد شده

برادرشوهرم داره مانتو عیداشونو میدوزن❤

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2740
مبارکت باشه ولی حریر برا عید خیلی زوده پوشیدنش میلرزی از سرما که 

ممنونم 

شومیز  و شلوار لی دارم ک کمی کلفتن 

اگه سرد بود مانتو دیگه هم دارم 

مانتو حریر مشکیم رو با کتونی نارنجی پوشیده بودم با زیرسارافونی و شلوار مشکی رفتم مهمونی 

زنداداشم میگفت خیلی قشنگه منم از تابستون گذاشتم برای عیدم خخخخخخخخ

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
امسال ازاینا مد شده برادرشوهرم داره مانتو عیداشونو میدوزن❤

این ک چیز خاصی نداره

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
من ک چند روز بعد از عید زایمان میکنم   نمیتونم لباس عید بخرم..🙁

ب سلامتی...خب شما عذرت موجهه😂

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2706