2737
2739
عنوان

خواهرشوهر...

260 بازدید | 23 پست

چرا واقعا خووهرشوهراداینجورین یعنی اگه بعدمدت ها نبینیشون بعدکه میبینشون باید یه تیکه بندازن امروز رفتم پیشش آخر اومدنم تا یه تیکه ننداخت ننشست سرجاش منم همه ش دارم به حرفش وتیکه ش فکر میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای من صبح زنگ زده چرا میخوای بری فلان ازمایش برای جنین.. دکترا الکی میگن... نمیدونم واقعا چ فکری کرده

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2740
برای من صبح زنگ زده چرا میخوای بری فلان ازمایش برای جنین.. دکترا الکی میگن... نمیدونم واقعا چ فکری ک ...

بگو پولشو تو میدی

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
چی گفت

من و یه دختر عمه هام با اون دخترعمه م وشوهرش رفتیم بیرون قبل عقدمون بعد امروز داشت میگفت شوهر من اصلا نمیذاره و اون موقع گفت من اگه جای داداشت بودم میکشتمش

منم از خواهرشوهرم بیزارم🤢🤢🤢🤢🤢همش عکس دخترعموی بیحجابشو تو گوشی نشون شوهرم میده با آب و تاب  از قیافش تعریف میکنه هی میگه چقد خوشگله یبار من لجم گرفت گفتم چه چاق شده گهت نه قلمبه خوشمزس ، به نظرتون خونشو بریزم حلالم نیس؟

برای من صبح زنگ زده چرا میخوای بری فلان ازمایش برای جنین.. دکترا الکی میگن... نمیدونم واقعا چ فکری ک ...

بهشون نگو منم دقیقا دخالت میکردن حالا کاری که میخام بکنم رو میکنم و دلیلی نداره توضیح بدم

2706