2737
2739

سلام سلام

من با وجود خوردن میوه زیاد بازم گهگاهی با عرض معذرت روم به دیوار مدفوعم سفت میشد.البته بازم هرروز شکمم کار میکرد.ولی خب چون ی شقاق کوچولو دارم ذهنم آشفته میشد.با رعایت اینکارا در روز 98درصد مشکلی ندارم.صبح ب صبح سه تا شلغم متوسط رو بخار پز یا آبپز کنید و قبل از صبحانه و بعد از ی لیوان آب گرم بخورید.ب جای شلغم کدو تنبل هم میتونید بخورید.اگه نفخ میکنید روش زیره یا زنجبیل بریزید.بقیه مواردم ک زیر میگم خیلی کمک کنندس

حتما ناشتا آب گرم بخورید...حتماااا حتمااااا درروز 🔺هشتا🔻لیوان آب بخورید...دقیقا نیم ساعت بعد صبحانه باز یه لیوان آب گرم بخورید..اگر اضافه وزن ندارید نون سنگکو جایگزین برنج کنید مثلا خورش مرغ ماهی دارید با نون بخورید یکمم برنج اگه میلتون میکشه اگر اضافه وزن دارید ک کلا برنجو نونو کم کنید .نون سنگک بخاطر سبوسش یبوست نمیاره.

حتمااا نصف بشقابتونو با سبزیجات پر کنید.با کرفس(طبع گرم)کاهو(سرد)و بقیه سبزیجات مثل اسفناج و این چیزا.شیرینی قنادی و کیک و نون لواشو کلااااااا حذف کنید.شبا شام سبک بخورید.من شیر گرم میخورم با ی کف دست نون .شیر سرد یبوست میاره.نسبت ب بدنتون غذا بخورید مثلا یکی با خیار یبوستش رفع میشه یکی یبوست میگیره من یبوست میگیرم چون طبعم سرده.و مثلا چایی شیرین و زنجبیل برام مفیده.پس طبع بدنتونو بشناسید و مخالفش طبعتون غذا بخورید

کلم چون باد ایجاد می‌کنه برا من مشکل سازه.

اگه نمیتونید شلغم بخورید صبح ی قاشق روغن زیتون بخورید.رو سالاد روغن زیتون بریزید.صبحانه سوپ جو بخورید.پیاده روی و تحرک عالیه.

معمولا با خوردن هشت لیوان آب و تحرک مشکل خیلیا حل میشه.آلو و انجیر و کشمش و برگ زردآلو و لواشک هم عالیه.کلا مواظب خودتون باشید.ب کسانی هم ک مشکل دارن بگید😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط همون اب گرم  قبل صبحانه   کافیه  والسلام ..البته   من هر صبح یه فلاکس اب گرم میخورم  ..  دوتاش  قبل صبحانه 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2740
فک کنم گل محمدی هم خوبه 

نمی دونم مشکلش کجاست که یه بار واسه همین مشکل دمنوش گل محمدی خوردم بعدش یه سرگیجه وحشتناک گرفتم حتی نمی تونستم از جام پاشم

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 

یبوست می تونه از مشکلای مختلف باشه، تغذیه ناردست، کم ابی بدن، یا حتی تیروئید کم کار به این مسائل هم توجه کنین شاید مشکل از یه چیز دیگه باشه 

حساسیت داری شاید به گل 

نمی دونم اولین بار بود می خوردم 

یه طوری هم شد که تا عمر دارم اسمش می یاد سرم گیج می ره😑

نمی دونم مشکلش کجاست که یه بار واسه همین مشکل دمنوش گل محمدی خوردم بعدش یه سرگیجه وحشتناک گرفتم حتی ...

شاید فشارت افتاده بود 

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
2706