2733
2739
عنوان

حق بامنه یاشوهرم

66 بازدید | 18 پست

سلام دیشب شوهرم وقتی ازسرکاربرمیگشته ماشینش جلوش خراب شده بودساعت 9زنگ زدگفت ماشینم اینجورشده گفتم چرااحتیاط نمیکنی فقط همین دادزدپشت تلفن اصلادیگه خونه نمیام منم گفتم نیااونم گفت میرم خونه مامانم بچه هاهیچیم خرجی ندارم به نظرتون باهاش چ رفتاری کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخت گرفتی به همسرت عزیزم .. ماشین خراب میشه فدای سرتون .. جون آدم که نیست به خاطرش ناراحت میشین .. همسرتم عکس العملش زیاد بوده که رفته قهر .. 

من جای شما باشم زنگ میزنم و میگم ببخش که به خاطر ماشین عصبی شدم ..

2731

مقصر تویی، از هر مردی اون لحظه که خودشم میدونه اشتباه کرده ایراد بگیری کنترل اعصابشو از دست میده، فقط باید حالشو میپرسیدی و میگفتی منتظر میمونی بیاد، سیاست داشته باش ، الانم چیزی نشده مردها مثل بچه هان ازش معذرت بخوا بگو قصدی نداشتی ، سخت که نیست، بگو منتظرش بودی همین

2740
همیشه بچه هاتصادف میکنه همیشه هم مقصره

اشکال نداره خب، تو صبر داشته باش بلاخره خودش باید بره دنبال بیمه و زحمتو کلی پول بده این از هر ملامتی بدتره، ملامت تو فقط اذیتش میکنه

شوهر منم دیشب شیشه شیر بچه یادش رفت منم سرکار بودم همشم بهش یادآوری میکنم بیاره به جون پسرم بستس نیاورد این بار دوم بود همش می‌گفت یادم رفت منم گفت چرا یادت میره پسرمم گریه میکرد شیر تو لیوان نمیخوردمنم عصبانی شدم گفتم همیشه همینطوری اصلا توجه نداری دیگه یهو بلند شد قهر کرد ما خونه مامانم بودیم با سرو صدا رفت منم گفت حاضر شم اومدیم خونه شام نخورد از هفت غروب خوابید تا الان

منم منم دختر ننه ام💞💞💞
تو عصبانیت و ناراحتی مردا نباید سرشون غر زد سرزنش کرد عزیزم. ن فقط مردا هر انسانی

همیشه ماشینش خرابه اصلارانندگی بلدنیست هرچی کارمیکنه خرج ماشینش میکنه یچی اضاف نمیاره