2737
2739
عنوان

حق بامنه یاشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 66 بازدید | 18 پست

آدما در اینجور مواقع (فارغ از خانم یا آقا بودن) احتساج دارن درک بشن

شما فک کن از سرکار برگرده

بعد ماشین خراب بشه

و اون دنیایی از مشکلات احتمالی در اثر خراب شدن ماشین رو ببینه
معلومم نیست قبلش چقدر سختی کشیده و احتمالا درگیر ماشین شده

حالا این وسط یکی بیاد بگه خب تقصیر خودته و شروع کنه به انتقاد

والا این روزا مردم اعصاب ندارن حالا فک کنین بعد از یه روز کاری و سخت باشه ...خخخخ

خب قاطی میکنه طرف

بهتر میبود میگفتی ماشین خراب شده؟ میخوای من بیام؟ (فارغ از اینکه میتونین کاری انجام بدین یا نه) و در ادامه میگفتین حالا بیا خونه یه فکری میکنیم تو الان خیلی خسته ای روز سختی داشتی و این ماشین هم اوضاع رو بدتر کرده
بیا خونه عزیزم منتظرتم ...

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه منم ازبچه داری خسته شدم

البته اینی که گفتم شامل حال شما هم میشه که باید درک بشین

اما گاهی یکی باید به نفع اون یکی کاری بکنه

اینجوری نیست که همسر شما از صبح بیرون بوده و ماشین خراب شده و کلی مشکلات دیگه و دردسرهای مختلفی که داشته در مقابلش شما توی خونه هیچ کاری نکرده باشی
اتفاقا کار توی خونه قابل مقایسه با خیلی از کارهای بیرون نیست و به مراتب سنگین تر و سخت تر و انرژی زیادی میخواد بخصوص که بچه هم بهش اضافه بشه

بصورت کلی در مورد سوالی که نوشته بودی گفتم بهتر بود چه کاری انجام میشد و نمیشه دقیقا به سوال شما جواب داد که کی مقصره در حقیقت هر دو حق دارین

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
مقصر تویی، از هر مردی اون لحظه که خودشم میدونه اشتباه کرده ایراد بگیری کنترل اعصابشو از دست میده، فق ...

شما. درد را خوب گفتی و درمان هم همینطور. ولی چیدمان جملات به مهر نبود. مرد را با کودک مقایسه کردن مانند این است که بگویی، خانمها، اخلاق عروسک گونه دارند جسارتا. 

انتخاب کلیشه خوب در رفتار مرد وزن ندارد. برای خودم پیش اومده در راه رفتن به محل کار همسرم بودم. خودرو 

پنچر شده بهش اطلاع دادم آژانس بگیر با هزینه من. پاسخش واقعا دردناک بوده. نه من خرید دارم . من ماشین خودمون را دوست دارم. میگم صبر کن. لاستیک عوض کنم. حالا در حال تعویض لاستیک تو سرما هستی. هی زنگ میزنه. پس چی شد بعدا ناراحت که چرا جواب تنلسم را دیر دادی. شما خودت قضاوت کن. بعدا بهترین گزینه برای مردی که قهر کنه. منزل مادرش. اگر مادرش، مادر شوهر عرفی نباشه و یک انسان باشه. یعنی حس انسانی‌ و زن بودنش بر مادر شوهری بچربه. همان شبانه برش گردونه 

منزل خودش. بگه. ما دختر شوهر دادیم نه پسر. منزل ما جای دختر قهر کرده است نه پسر

2728