2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسالشه؟؟

مقعدش رو چرب کن.خوراک ملین بده . کیوی انجیر

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2731
2740

شیاف گلیسرین براش بذار ضرر نداره بدون نسخه ام میدن

آب فراوون‌ و ولرم بخوره

شربت انجیر براش بگیر

لواشک آلو پرهلو  اب کن بهش بده

مقعدشو با روغن زیتون چرب کن یکمم‌انگشتتو ببر داخل

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

پسر فامیل ماهم خیلی شدیدتر بود، آلو بخارا خریدن راه به راه میدادن به بچه، بچه هام که اصولا دوس دارن آلو ، همون آلو مشکلش رو حل کرد کامل 

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht

[QUOTE=119415690]نه ماهشه[/QUOTبا وازلین مقعدش رو چرب کن

خیلی موثره.خیلی ببخشید بتونی یکم وازلین واردبدنش هم بکنی بهتره

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2706